Miss Sporty

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2014. július 29.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Juuice

2016. május 3.

Nem az igazi, kissé halvány és nem túl tartós, tartalékként tartom benn a munkahelyemen, időnként jól jön, de nem fogok újra ehhez a polchoz menni, ha ilyesmit szeretnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

dviki022

2016. március 31.

A fehér van meg, szörnyű. Alig van színe, a vízvonalamon ezerszer kell végighúznom amire látszódik is belőle valami, az is addig tart amíg pislogok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

biamia

2016. január 4.

Számomra használhatatlan, és drága is volt. Vízvonalba esélytelen. (fekete)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Számomra használhatatlan, és drága is volt. Vízvonalba esélytelen. (fekete)

NadjaBlue

2015. július 4.

A fekete van meg. Előnye, hogy könnyű vele dolgozni, viszont nem túl tartós, pár óra után igazításra szorul, mert könnyen elkenődik. Vízvonal kihúzására is használtam párszor, de aztán letettem róla, mert nem elég hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Pagoda

2015. április 19.

Évek óta ezt használom, nekem nagyon bevált. Teljesen jól befogja a vízvonalat is és ár/érték arányban szerintem nagyon megéri a többi automata ceruzához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Nicole19

2015. április 9.

A fehér változata van meg. Úgy vettem meg, hogy nem olvastam róla semmit, hirtelen döntés volt. De nem bántam meg! Nekem rendesen fog a vízvonalamon is, és 7 óra elteltével még mindig látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

nvfanni

2015. április 2.

A világoskék waterfall árnyalatot vettem meg akciósan a Rossmannban 400 Ft-ért. Sajnos ugyanazt tapasztaltam mint a többiek, hogy vízvonalra nem igazán fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

derienart

2015. március 28.

Nagyon rossz. Sürgősen kellett, ezért vettem meg. Feketém van, de alig akar fogni és nem szép fekete, egyáltalán nem erős. A párszáz forintos eurós bolti szemceruzák magasan verik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

mitrealina

2015. március 21.

Ahogy már előttem is írták, vízvonalra nem igazán fog, (nekem a fehér van meg) szinte már fáj, annyiszor húzom át a vízvonalamon, és így fog egy kicsit. Emellett könnyen törik, bár erről a termék kialakítása tehet. Nem hinném, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

tdorina3

2015. február 18.

A fehér változat van meg (050 Snow), de nem igazán vagyok vele megelégedve, sőt! A vízvonalra egyáltalán nem fog, kívülre szoktam így inkább használni, de nem túl tartós. Egyszer le is törött egy darabka belőle. Használni nagyon könnyű, hogy valami pozitívat is mondjak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.