Miss Sporty

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2014. július 29.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Jucushh

2015. február 9.

Nekem a fekete és a fehér változat van meg. A fekete pár óra múlva már nincs a helyén, szétkenődik a szemem körül, gyorsan lekopik. Egy ideje már csak alkalmi sminkekhez használom, mondjuk olyankor is fél óránként figyelgetem a tükörben, hogy mennyire maszatolódott szét. A fehér pedig egyáltalán nem pigmentált. Az alsó vízvonalra szoktam használni. Mivel túl sokszor kell áthúznom, hogy legalább egy picikét világosítson... a ceruza elkezd rákenődni az alsó szempilláimra. Egyiket sem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Kodi

2015. február 6.

A grafitszürke, a világoskék és a fehér van meg. A szürkével nagyon szépen lehet dolgozni, a szín is szép, viszont pár óra múltán eltűnik a szemhéjamról, mintha beszívódott volna. Tulajdonképpen szépen tűnik el, de így nem éri meg az árát. A világoskék kemény, nem fog a szemhéjamra. A fehér egy kevésbé pigmentált fehér, ez nekem tulajdonképpen előny, szemhéjra szépen fog, pont jó, hogy nem túl vakító és éles az eredmény. Viszont vízvonalra egyáltalán nem fog, pedig nekem inkább arra kellett volna. A szürke fog vízvonalra, de nekem nem alkalmas erre a célra, nagyon fáj tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Ildimiti

2015. január 14.

Könnyű felvinni, de eszméletlenül hamar eltűnik. Talán két óra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

Könnyű felvinni, de eszméletlenül hamar eltűnik. Talán két óra...

Ildie

2014. december 31.

Kap egy 2est mert a 040 eucalyptus színe fog, de nem tartós, de pontosan ilyen színt nem találtam, amikor ezt kerestem. A lila nagyon régi, de sosem fogott, meg ilyen darabos, teljesen haszontalan, a fehér pedig abszoludt de kuka, az aztán semmit sem fog :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

szazsani

2014. november 26.

Évek óta a feketét használom, nagyon szeretem, végre nem kell állandóan faragni meg ilyenek, hogy hegyes legyen, nem maszatolódik, egy hosszú napot is kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

AmethystGhost

2014. november 19.

A kéket vettem meg, hát nem kellett volna. Semmi színe nincs, egyszerűen nem fog. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

ildiko0306

2014. augusztus 20.

párszor használtam, de nem fogott meg, nekem gyorssan lekopik a szememről, egyátalán nem tartós, ugyanebből a típusból az essence 1000x jobb

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

KrisztiP

2014. augusztus 14.

Évek óta használom a feketét. Tusvonalat is nagyon szépet lehet húzni vele. Nem mosódik el,tartós,nap végén is ugyanolyan szinte mint reggel sminkelés után. Ez volt a legelső sminktermékem,azóta sokkal drágább nevesebb szemceruzát is próbáltam,de mindig visszatértem ehhez. Néhány hétig nem lehetett kapni júniusban,hááát..teljes pánikrohamban is voltam,de szerencsére már van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

bogcsilike

2014. augusztus 10.

Nekem a 010 black raven van meg, vízvonalra is jó, meg tusvonalat is lehet vele húzni. nagyon jó, 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

seasnail

2014. július 28.

Szerintem ez egy nagyon jó szemceruza, fehér változatban, vízvonalra, mivel puha, könnyű használni, és nem kell hegyezni. Több rétegben szoktam kihúzni vele alul a vízvonalat, így észrevehetően világosabb lesz, de szolíd marad és nem lesz egy nagyon különálló, élénken fehér vonal a szemem alatt. Így tulajdonképp előnyös a nem megfelelő pigmentáltság. Az is nagyon jó, hogy egyáltalán nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.