Miss Sporty

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2014. július 29.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

csutka.n

2014. június 14.

nekem a fekete színű van, azért szoktam ezt venni, mert szerintem sokkal könnyebb ezekkel az "automata" szemceruzákkal szép kontúrt húzni, mint hagyományos ceruzákkal, meg szeretem, hogy ilyen puha, és jól pigmentált. de nem túl tartós, nem vagyok az a szemvakargatós fajta, mégis elcsúszik néha kicsit. de egy nap max 1-2x kell javítanom a dolgot. ez most már a nagyon sokadik, és szerintem még egy ideig nem is fogok váltani, még akkor sem, ha nem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

nyaunyaupurrpurr

2014. június 11.

Régóta szerettem volna már egy fehér szemceruzát, hogy kihúzhassam a vízvonalam. Ma végre rászántam magam, és megvettem a legolcsóbbat, amit találtam a dm-ben. Nem kellett volna.

Szinte semennyire se látszódik, nem lehet egyenletesen felvinni, darabos és csomókban összeáll a szempilláimon. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 11.

murasaki

2014. április 24.

Talán ez volt az első sminktermékem még évezredekkel ezelőtt, 14 éves koromban, mindenesetre az első szemceruzám (és a barátnőimtől kaptam ajándékba). Ezért ugyan nosztalgikus érzések fűznek hozzá, de ez nem változtat azon, hogy a ceruza elég kemény, cserébe nem tartós és nem túl pigmentált (szóval semmi pozitívumot nem tudok felhozni, ennyiért vagy hasonló áron vannak sokkal jobb termékek). Mondjuk hegyezni nem kell, meg azért nem lehetetlen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Yubiri

2014. március 6.

Fehérem van belőle, de már nagyon régi. Szeretem, hogy automata, nem kell faragni, és szeretem, hogy könnyen ki tudom vele húzni a vízvonalam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Ercsi

2013. október 21.

A feketét, kéket és lilát próbáltam. A feketével és a kékkel semmi bajom nem volt, de a lilától iszonyatosan begyulladt a szemem!!!! Nagyon!! két napig egyfolytában könnyeztem és nagyon vörös volt... először azt hittem nem ez okozta, ezért többször próbálkoztam vele de mindig gyulladás lett a vége. :/
A fekete változatát is azért cseréltem le mert találtam olcsóbbat ami ugyanazt a hatást éri el és tovább is kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

mrs.imperator

2013. október 15.

Jó hogy nem kell hegyezni, de mint automata nem is fog olyan erősen és jól mint egy hagyományos szemceruza. Viszont kis helyen is elfér, praktikus és viszonylag tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

jessy1210

2013. október 1.

Én a fekete színűt évek óta használom, nem irritálja a szememet, mint a többi márka. Tartós, nekem nem kenődik. Jó pár hónapig is eltart. Van belőle lila és kék is, azok semmit nem érnek, egyáltalán nem látszik a színük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

KataaBabaa

2013. április 2.

Régen egyszer belefutottam ebbe a ceruzába. Alapból nem vagyok oda az automatákért, mert vastagok. Ez még mászkálós is volt, és nagyon hamar elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

sminkesmas

2013. március 3.

Fehér színben vásároltam, így több színről nem tudok nyilatkozni, de ebbe a színben teljesen jól működik a történet.

Szép matt fehér, és szárazabb szemeknél sokáig tartós marad a vízvonalon is, bár többször át kell húzogatni rajta az fix.
Nem irritál és lassan fogy, olcsó és pont megfelelő a keménysége ( bár lehetne kicsit puhább és zselésebb nekem, de így legalább nem törik).

Véletlenül, meggondolatlanul vettem, mert sürgős volt, így ennyit sem vártam tőle, tehát 4 csillag.

Ha érdekel fotó vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Ha érdekel fotó vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

Black Fairy

2013. február 17.

Nem irritálja a szemem, bár a tartósságával van némi bajom...plusz a vízvonalról kb egyből lecsúszik, de azért nagyon szerettem...rengeteget elhasználtam belőle, de ha megint elfogy, nem veszem újra, hanem kipróbálok valami mást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.