Miss Sporty

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2014. július 29.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

eszterrr

2013. február 16.

vízvonalra nekem nem lehet vonalat húzni vele de amúgy jó füstös sminkhez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

vízvonalra nekem nem lehet vonalat húzni vele de amúgy jó füstös sminkhez

Luca33

2013. január 25.

A fehér van meg, jól lehet használni, és nem irritálja a szemem.

Korrekció: Hát, nem tudom mi történt vele, de négy alkalom után már képtelen voltam használni, úgyhogy félretettem. Nemrég találtam egy fehér szemceruzát, amivel viszont könnyen bánok, úgyhogy ezt ki is dobtam.:( Bocsi, lefokozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

A fehér van meg, jól lehet használni, és nem irritálja a szemem.

Dana1983

2012. november 25.

Nekem van barna, lila meg fehér is. Elég kemény, úgyhogy a vízvonalat nem tudom vele jól kifesteni, de a barna meg a lila sima bőrön szép színű. Kicsit maszatolódnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 25.

h.noamy

2012. november 19.

A zöld színű van meg. Könnyű felvinni, de ebből adódóan hamar elkenődik. Én a szemhéjamat húztam ki vele párszor, de maszatolódott. Egyébként a színe nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

rhinestone

2012. október 24.

Régóta használom, nem olyan rossz, bár biztosan létezik jobb minőségű is, én maradok ennél. Könnyű vele dolgozni, nem bántja a szemem, viszont nem a legtartósabb darab, az igaz.. de ilyenkor gyorsan korrigálom és meg is van oldva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

lilla93

2012. augusztus 29.

Hát szomorú véleményt kell alkotnom. Maszatol, kenődik, mindent csinál, csak nem marad a helyén. Borzalmas. Nem találtam a tusomat és úgy emlékeztem nem olyan rossz, hát de! Senkinek sem ajánlom, SENKINEK! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Fevi

2012. augusztus 10.

Ajándékba kaptam,de nekem nem tetszett. Hiába tekertem ki, csak visszacsúszott kontúrozás közben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

csernusbrigi

2012. augusztus 10.

Szerintem maszatolódik, arról nem is beszélve, hogy az automata össze-vissza működik. Nem szeretem az ilyen kitekerős dolgokat, egyik sem működik jól az ilyenek közül, és mindig az a vége, hogy az egész eltörik, vagy beragad. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

adrienn.spaitsne

2012. július 5.

tényleg nagyon mini!!! Ahhoz képest drága, és nekem a fehér színű nem is tartós. Kár volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 5.

felicitas

2012. május 20.

A metálos-zöld, eucalyptus van meg, túl sokszor nem használom. Magában nap közben kicsit felkenődik a szemhéjra, de zöld sminket szépen ki lehet vele emelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.