Miss Sporty

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hügieia, az összetevőket feltöltötte: seasnail, Módosítva: 2014. július 29.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Nico1984

2012. május 3.

Jó pár szín van belőle (anyukám vette magának). Én a fehéret használom. Jól lehet vele dolgozni, nekem nem maszatolódott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

lovaslany13

2012. április 28.

Egyet teljesen elhasználtam belőle, sima fekete volt, bevált igazából, hétköznapokra, suliba, várásláshoz egy gyors sminkhez tökéletes. De egy egész napot reggeltől estig sajnos nem annyira bír ki, főleg nyáron. Kenődik. Ez az egy baja van szerintem.
Szépen fel lehet vinni, satírozható, és pozitív hogy nem kell hegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Szépen fel lehet vinni, satírozható, és pozitív hogy nem kell hegyezni.

lupika

2012. április 23.

Nekem lilában van meg és nincs gondom a felvitellel, nem halvány és nem csomósodik! Ettől függetlenül ritkán használom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

stenonis

2012. április 22.

Nagyon nem szerettem. Erős a színe, de kb félóra után már kenődik. Alul húztam ki vele a szemem, de nagyon hamar a szemem alatti ráncban kötött ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Cu2tka-baba

2012. április 12.

Nekem egy lila színű volt meg. Hamar lekopott és a színe sem volt elsőre tökéletes. Egy próbálkozásnak jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

godori

2012. március 14.

Feketét vettem és ennek szép erős színe de nem sokáig mert hamar kenődik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

Feketét vettem és ennek szép erős színe de nem sokáig mert hamar kenődik

summer88

2012. március 14.

Többször kell áthúzni, hogy látszódjon normálisan a színe. Viszont ha többször áthúzod, könnyen csomósodik. Nekem viszonylag hamar le is kenődik. Nem vásárolok ilyet még egyszer az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

dobi

2012. március 5.

Lilában van meg. Nem fog, csak ha sokszor áthúzom és akkor is gagyi színű... kár pedig valami jó kis lila sminket akartam kreálni..:/ A fekete viszont nem rossz, de én többé nem veszek "automata" szemcerkát mert nagyon zavaró a tompasága..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

veravera

2012. február 20.

Egyszerű, nem túl tartós, de olcsó szemceruza, egynek jó. Én nem szeretem a hegyezgetős ceruzákat, ez a fajta sokkal praktikusabb és számomra a tompulás sem volt probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 20.

vándor

2011. december 29.

Nekem a fekete van meg. Elég jól bevált, de nem túl tartós. Jó szemceruza, de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 29.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.