Miss Sporty

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2015. december 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

• 002 Pink Marshmallow
  • 003 Pop Rocks

Gina1031

2015. december 19.

A ma vásárolt 020-as nude árnyalatú Miss Sporty Clubbing Colorhoz választottam díszítőlakknak a 002 árnyalatú Pink Marshmallow-t. Utoljára akkor festettem ilyen lelkesen a körmömet, amikor nyár elején találtam egy csodaszép korall színű lakkot. De valahogy most nem esnek jól a harsány színek. Ezek, ketten viszont így együtt nagyon tetszenek most. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.