Miss Sporty

Ár:   519 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirrus, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges formulája azonnal matt hatást eredményez.

lia007

2016. január 29.

Átlátszó matt lakkot kerestem (mivel minden színt mattá tesz ha fedőrétegbe használom), erre a célra 5*. Jól fed, szépen terül, gyorsan szárad, olcsó! Már volt essence és NYC -os ugyanilyen lakkom is. Azokhoz képest nagyon jól teszi a dolgát sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

littlebunny

2015. november 23.

Nekem a sötét-rózsaszín van meg és nagyon imádom! két rétegben viszem fel, mert egy rétegben nem fed eléggé. nekem a második réteg után nagyon szép egyenletes színe lesz és szép matt. egyetlen negatívum hogy maximum 2 napig matt, utána szépen elkezd kifényesedni :/ csak ez von le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

KlaudiaZs

2015. november 6.

A szürke árnyalat van meg, 1 rétegben alig fed, 2. réteggel pedig vigyázni kell, mert csúnyán egyenetlen lehet a felszíne a lakknak, mivel gyorsan szárad és nehéz szépen eldolgozni, főleg akinek alapvetően széles és nagy körmei vannak, mint nekem, hogy kell 3 húzás az ecsettel.:D Mattnak matt, meg is lepett, hogy mennyire szép, tartósnak is tartós, nem töredezik le hamar, viszont tényleg kifényesedik egy pár nap után, de annyi baj legyen, ennyi pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Myselfie

2015. január 31.

Húúú, nekem ez a lakk nagyon nem jött be! Gondoltam kipróbálok egy matt lakkot, de nekem teljes csalódás volt, biztosan nem veszek többet ilyet! Felkentem végső rétegként a már szinte teljesen megszáradt lakkomra, de ahogy száradt egyre bizarrabban festett a körmömön. A szépen felkent lakkomat összecsíkozta, nagyon fura felülete lett, szerintem csak sérülékenyebbé vált tőle a lakkom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Guppi

2014. március 31.

Nincs összehasonlítási alapom, de szerintem szépen mattít, nem kell vastag réteg belőle, gyorsan szárad, és mintha tartósabb is lenne tőle a lakk. Még az ecsete is tetszik, a lekerekített vége nagyon praktikus. Nem tudok rosszat mondani erről a lakkról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

b.jucy17

2014. március 9.

Tökéletesen mattít, hamar megszárad. Én nagyon szeretem, csak az a baj vele, hogy hamar lekopik és itt ott fényes lesz a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

valakiii

2014. február 20.

imadooooom:)fedolakkent szoktam hasznalni es tokeletes.es a mattitasban is kituno:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 20.

evee06

2014. február 5.

Már jó pár hónapja megvan ez a lakk és imádom:) Szépen mattít, nem száradt be, talán annyi hogy 2-3 nap elteltével úgymond "eltűnik" ez a matt réteg fokozatosan, de szerintem ez nem olyan nagy hiba, én amúgy is gyakrabban lakkozom a körmeim:D Úgyhogy 5ből 5

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Echooo

2013. szeptember 25.

2 napja vettem, kipróbáltam, hát nem tudom, mit kéne produkálnia pluszban, nekem működött, ennyi. :) Ilyen árért tökéletes. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem, hogy lenne vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

x1342x

2013. szeptember 18.

Nagyon jól működik, új lehetőségeket ad a körömlakkozás terén :) Tetszik hogy nem kell külön megvásárolni a matt lakkokat, ezzel akármelyikből matt lehet :)
Tartós és az ára is kiválló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Tartós és az ára is kiválló :)