Miss Sporty

Ár:   519 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirrus, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges formulája azonnal matt hatást eredményez.

Monika20

2013. szeptember 12.

Most vettem egyett nagyon meg szerettem egybol látszik az eredmeny csak kár hogy olyan kevés van benne :-D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

elyzabettzohra

2013. június 9.

nagyon jól végzi a dolgát és árban is tökéletes!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 9.

nagyon jól végzi a dolgát és árban is tökéletes!:)

Cintii

2013. április 23.

Szuperjó, ez az első matt lakkom,de imádom.5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 23.

Szuperjó, ez az első matt lakkom,de imádom.5*

GossipGirl

2013. április 13.

Nagyon jól mattít és tartós is, viszonylag sokáig bírja. Első mattító fedőlakkom, de szerintem még egy ideig ezt használom. Az árát teljesen megérte, kb. 500-600 Ft körül vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 13.

liljaa

2013. március 16.

Nemrég vettem egy ilyet, akciósan 499 Ft volt. Nekem tetszik a hatása, viszonylag tartós is, a mosogatást is egész jól bírta. Egy bajom van vele, nehéz lemosni az ezzel átkent körmöket, de lehet, hogy az alatta lévő csillámos lakk volt a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

eda

2013. február 21.

Amióta megvettem a moyra suede effect típusú lakk egyik darabját, azóta egyre jobban tetszenek a matt, s amolyan puha tapintású körmök. Ezzel a fedőlakkal pont ezt a hatást lehet elérni, sajnáltam, hogy anno lemaradtam az essence matt fedőlakkjáról, de örülök, hogy más cégek is forgalmaznak ilyen terméket. Az itteni vélemények és az ár alapján ezt választottam, dm-ben 629 Ft normál áron, ez egész baráti. Gyorsan megszárad, pont annyit mattít amennyit szeretnék. Jól ki fogom tudni használni. Most a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, a moyránál max 2 napig jellemző a matt és puha tapintás, aztán kifényesedik, kíváncsi vagyok ez meddig "tartja magát"!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

vomitmyheart

2013. február 16.

Ez az első ilyen lakkom, mások pozitív visszajelzései miatt vettem meg, nameg persze a kedvező ár miatt, és egyáltalán nem csalódtam! Igaz, pár nap múlva valóban újra kifényesednek a körmök, de addig kifogásolhatatlan a hatása. Nekem eddig minden lakkommal bejött amire felkentem, és még a gél lakk is szép matt hatású lett tőle. Nagyon gyakran használom, belopta magát a szívembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

szeretlek

2013. január 22.

Régóta vágytam egy mattító lakkra, mikor megláttam azonnal megvettem. De csalódtam benne (vagy csak túl nagyok az elvárásaim), mert számomra ez nem elég matt amit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Natalka

2013. január 18.

Imádom, teljesen oda vagyok érte! Nagyon kifinomult lesz a hatás, ha ezt használom fedőlakknak (bármihez, de a legjobban a sötét színekkel mutat, és a halvány rózsaszín+arany csillám kombinációhoz. vesz el kicsit az arany hivalkodásából :)). Rajtam nagyon tartós, és rendkívül gyorsan szárad, nem lesz lenyomatos, szóval eszményi! :) mármint annak, aki szereti ezt a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Lina14

2013. január 11.

nem igazán szeretem a matt körmöket, de amióta ez megvan, a nude lakkomhoz(ami irracionálisan csillogó) mindig ezt használom. nem olyan matt, mint mondjuk egy csiszolatlan munkalap, inkább olyan tompa fémesnek mondanám. gyorsan szárad, és nekem egy réteg bőven elég a kívánt eredményhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 11.