Miss Sporty

Ár:   519 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirrus, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különleges formulája azonnal matt hatást eredményez.

o0.rebekap.0o

2012. november 28.

nem a legjobb... nekem még ez sem elég matt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

nem a legjobb... nekem még ez sem elég matt

yvie

2012. november 24.

Megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Megvagyok vele elégedve!

papupanni

2012. október 31.

Már nagyon-nagyon szerettem volna egy mattító fedőlakkot, ezért hihetetlen mód megörültem neki amikor megláttam. 500 Ft volt, egyáltalán nem sok. És tényleg egész jó. Nagyon tetszenek a matt körmök, és ez megadja... :) Nem a legtartósabb, de én amúgy is kaparok, meg ütögetem a körmeimet, mindent szétszedek velük, szóval minden körömlakk lekopik pár nap után. Én adok neki egy erős négyest, és ha elfogy, akkor először kipróbálok más ilyen lakkot is, hátha találok jobbat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

rhinestone

2012. október 24.

Nekem is az első ilyen lakkom, szerintem nem nagy szám.. elég gyorsan szárad és mutatós a végeredmény is, de csak pár napig.. ilyenkor újra szoktam kenni, így gyorsan fogy. Egy hármaskát azért kap, mert abban a pár napban viszont jól mutat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

Angelgirl

2012. október 4.

Első ilyen lakkom. Nekem nem fényesedett ki, teljesen jó :) Másik márkát kerestem, de nem bánom, hogy ezt találtam meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Lorelaig

2012. október 2.

Úgy megörültem, amikor megláttam!!! Bár kicsit kétkedtem (a márka miatt, a tapasztalataim alapján), de gondoltam üsse kavics:-)! Nem bántam meg, 4 napig nem fényesedett ki, utána meg lemostam, mert elkezdett egy kicsit kopni a sok mosogatás miatt. Úgyhogy bátran ajánlom mindenkinek:-)!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Pletyka

2012. július 25.

Barátnőmmel dm-ben nézegelődünk, egyszer csak mutogat, hogy haha nézd, valami selejtes lakk. Leveszem a polcról, mondom, te ostoba, ez mattítós. Rögtön meg is vettem, mert régóta kerestem már. Miss sporty révén nem vártam tőle sokat, 2 naponta újra kell kenni. Ár-érték arányt nézve nem éri meg túlságosan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 25.

lilla93

2012. július 25.

Nekem is az első mattom, nagyon régóta kerestem már és megtaláltam a Rossmannban kb. 600 forintért, tökéletesen megérte! Tény, hogy kifényesedik pár nap után, de rákenek egy újabb réteget és ugyanolyan, mint volt. Nem tudok én sem viszonyítási alapot, viszont biztos, hogy nem próbálkozom másik lakkal, marad ez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

cirrus

2012. június 20.

Ez az első matt hatású fedőlakkom, összehasonlítási alapom ugyan nincs, de elégedett vagyok a lakkal.
Az ecsete jó nagy és tömött. Elsőre kicsit furcsa volt, de szerintem jól használható.

update: 2 nap után kifényesedett a körmöm vége. Nem halálos, de kicsit többet vártam. Ennek ellenére még mindig elégedett vagyok. Az alatta lévő lakk nem kopott, ezért rákentem egy matt réteget és probléma megoldva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.