Miss Sporty

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2015. június 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Yume

2018. január 15.

Nekem a 414-es árnyalat van meg. Szinte minden nap használom, mindegyik szín szép és kihasználható. A pigmentáltsága közepes, mindennapokra jó , de ha valaki erős sminket szeretne csinálni akkor ne ezt válassza. Tartósság szempontjából eléggé kopik, viszont a jó hír hogy nem ül bele a szemhéjredőkbe, inkább csak halványodik a nap folyamán.
Szóval összességében egy átlagos paletta, ami jó egy általános smink elkészítéséhez, de nem várjunk tőle sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Jó kis paletta, kicsi, így utazáshoz is tökéletes. Szeretem, mert a színei elég pigmentáltak, viszont nem hosszan tartóak, valahogy a nap végére kicsit kifakulnak, nem olyan intenzívek, mint mikor felkenem. Viszont ár-érték szempontjából nagyszerű termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

2017. június 3.

Második kis palettám ez a termék. Nagyon szép füstös szemet lehet vele csinálni kezdőként is.Szemhéj alapozóval szépen a helyén marad minimális igazgatással. Nincs sok tapasztalatom szemhéjpúderekkel kapcsolatban,ezért még nem kap 5*-ot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

karina2001

2016. december 22.

Nagyon hasonlít a NYC négyes szemhéjpúderéhez. Nem tartós, nem pigmentált, kicsit porzik, de azért össze lehet hozni vele egy sminket. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Zsuzska1979

2016. október 8.

Régóta használom már a képen látható fekete/szürke árnyalatot. Nagyon szeretem. Szerintem jól pigmentált, és jól össze lehet vele mosni a színeket és tökéletes füstös szemsminket lehet vele csinálni. Nekem jobban tetszene ha nem lenne csillámos de nem tolakodó így se úgyhogy ezt elnézem neki. Tervezek venni belőle egy barna árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

orik

2016. szeptember 10.

A 413-as Golden változatot választottam. Jól pigmentált, szépen és egyenletesen felvihető, akár azzal a szivacsos applikátorral is, ami a dobozban található. Elég tartós is, a kiszerelése is praktikus. A diszkrét csillogás pedig kifejezetten előnyös nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

0bikbik0

2016. július 25.

412 Army Style Smoky árnyalatom van. Ennél kevésbé pigmentált palettám talán nincs is...Ha sikerül kivarázsolni belőle a színt, akkor nagyon szép, harmonikus smink készíthető vele. Nedvesen még nem próbáltam, lehet, hogy úgy erőteljesebb lenne. Igazából nincs is ezzel baj, csak más, mint az eddigi szemhéjpúdereim.
A doboza kis praktikus, körömveszteség nélkül is nyitható, a kis szivacsos applikátor is egész használható, ha épp nincs más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

LunaFlor

2016. június 5.

Egy barna verziót vettem meg, eleinte nem igazán voltam jóban vele, sokáig nem is használtam, csalódásként éltem meg. Azután adtam neki egy újabb esélyt, és egészen megszerettem. Mivel nem olyan túlságosan pigmentált, kicsit többet kell felvenni belőle, viszont épp ezért lehet vele jól is dolgozni, hiszen egyszerre mindig csak egy kicsi színt ad hozzá a készülő műhöz. Nappali sminkhez tökéletes. Azért nekem egy kicsit keményke és egy kicsit kevéssé pigmentált. (Az Aden terracotta trio kissé túl magasra tette a mércét, bár szeretem, hogy ebben van matt.) Elhasználni biztos el fogom, az újravétel még meggondolandós. Inkább négyes alá, mint négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Mesi13

2016. április 5.

Én a barna palettát vettem meg, a régi, amit használtam, már össze-vissza tört, meg amúgy is max 2 színt használtam a 8-ból, ezért gondoltam, elég egy kisebb kiszerelés. Ez tökéletes, mind a 4 színt használom, mikor melyiket, jól kombinálhatók. A lényeg persze itt is a sötétbarna volt, elégedett vagyok az árnyalatával. A hétköznapjaim sokszor hosszúra nyúlnak, nincs alkalmam felfrissíteni, de nincs is rá szükség, mert szépen fennmarad. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Kingucii

2016. március 29.

Nekem ez a fekete szemhéjfesték van meg. Nagyon szeretem, jól pigmentált, pici csillámdarabok vannak benne,ami nem vészes.
Hétköznapokra a fehér színt használom, nagyon szép, bár egész nap nem tart ki, de kb 4-5 órát simán. Már régóta megvan és újravenném,ha elfogyna, akár más színben is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.