Miss Sporty

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2015. június 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

andi90

2016. január 23.

Én is a 407-sel rendelkezem. Semmi problémám vele, más márkától nem volt szemhéjpúderem,tehát nem tudom, milyennek kellene lennie egy jól pigmentált darabnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Marshmallow8

2016. január 18.

Én megadom neki az 5*-ot, mert szeretem ezt a kis palettát. A 407-es Mysterious Smoky van a birtokomban és én általában a hétköznapokra ezzel a palettával nagyon jó kis sminket tudok készíteni. Diszkrét a végső eredmény és úgy nézek ki, mint egy tünde a gyűrűk urából a szőke hajammal együtt. Mindegyik szín kicsit csillámos, tartalmaz: egy halvány rózsaszínes, világosbarna, egy ilyen karamellás barna, és egy csokibarna színt. Nem a legpigmentáltabb, de nekem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Vicus

2015. december 8.

Ajándékba kaptam, és azóta is használom, de csak azért, mert praktikus, hogy ebben egyszerre van több árnyalat, de amúgy nem szeretem, mert porzik és lepereg a szemem alá. A legsötétebb szín nem elég sötét, ha felteszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

vrgbtt

2015. október 13.

A barna szemhéjpúderek a gyengéim, és gondoltam bepróbálkozok ezzel.
A 403-as Smokey Brown Eyes van meg. Mind a négy szín gyönyörű, szépen illenek egymáshoz és nekem egész este fent maradt, nem ült meg a redőkben.
Megadnám az 5*-ot érte, ha már régebb óta használnám és több tapasztalatom lenne vele, de egyelőre 4* :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

A barna szemhéjpúderek a gyengéim, és gondoltam bepróbálkozok ezzel.

Kynee

2015. szeptember 7.

Vettem egy ilyen palettát, rózsaszínes-bordós színekben - gondoltam őszre tökéletes lesz. Megbántam. Nagyon kevés ennyire rossz szemfestékem volt, de azok legalább csak pár száz forintba kerültek. Fél órát át kell kenegetnem, hogy egyáltalán látszódjon belőle valami, hiába próbáltam végig az összes ecsetemmel és applikátorommal, alig van színe. Majd ezt meg kell ismételni 4-5 óra múlva, mivel addigra eltűnik. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

mesayaa

2015. július 25.

Kicsit csalódtam benne, mert nem olyan pigmentált a színe, mint amilyenre számítottam! bár egész szép smokey-t lehet vele csinálni, de nem egy olyan szemhéjpúder amit újravennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.