Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt szárad.

A széles ecset a köröm felületét akár egyetlen ecsetvonással befedi.

gothmarypoppins

2014. július 25.

Első használat után vagyok, egy Miss Sporty Clubbing Colour fölé kentem, szép függőleges csíkok, vörösön feketével.
Bár ez az első repesztő körömlakkom, dolgoztam már hobby gyors repesztőlakkal. Mindkettőnél nagyon fontos, hogy egy helyet, csak egyszer húzz át, különben az eredmény egyenetlen lesz, mini-adag eltérések is számítanak, az ecsetvonások mentén reped, azaz ha vízszintes csíkok kellenek, abban az irányban kell felkenni, legközelebb kipróbálom az átlósat.
Az ecsetét még szoknom kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

Az ecsetét még szoknom kell.

félholdcsillag

2014. június 14.

Én csak fekete körömlakkot akartam venni,nem figyeltem,hogy repedezős és meg is bántam :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

Rure90

2014. május 27.

Nekem nagyon tetszett, igaz, hogy nem volt két egyforma körmöm, de jól nézett ki mindegyik. Kb. a 3-4. próbálkozásra sikerült azt a mennyiséget megtalálni, ami nem is sok, nem is kevés. Fehér alapon használtam, nagyon tetszett, ezért újra fogom venni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

fuge7

2014. április 16.

Kitartóan próbálkoztam vele, de csak csúnya érdes ragacs lett a körmömön, pedig nem vagyok egy kétbalkezes... Használhatatlan, pénzkidobás, elajándékozni sem akarom, nehogy másnak bosszúságot okozzak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

gendur.berni

2014. január 10.

Ajándékba kaptam egy feketét, mert az előző tulajdonosának nem jött be, azt mondta, hogy neki nem tetszik. Az Opi repedezős lakkja után féltem kipróbálni, mert az nagyon jó, de szerencsére ebben se kellett csalódnom. Sokaktól hallottam, hogy nekik nem repedezik szépen egyik ilyen lakk se. Eleinte nekem is voltak vele gondjaim, de ezeket a lakkokat meg kell tanulni használni. Azt vettem észre, hogy ha nagyon vékonyan kenem fel, akkor elég béna lesz az eredmény, ha nagyon vastagon, akkor meg alig repedezik. Valahogy el kell találni az aranyközéputat. A saját tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy jól bele kell tunkolni az ecsetet, hogy sok lakk legyen rajta, egy mozdulattal kell felkenni, többet mint egy sima lakkból, aztán már csak várni kell. Nekem ez be szokott jönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

mannus93

2013. december 29.

Ez volt az első repedezős lakkom és az utolsó is annyira elvette a kedvem. Rettenetes ... A kék van meg belőle, lehet, hogy a fekete jobb lenne. Annyiszor próbálkoztam már vele, de nem jó sehogy, mindig lemostam, mert undorító volt. Csak hosszában repedezik akkor is csak ímmel-ámmal. Ráadásúl teljesen matt. Olyan az egész, mintha filctollal vastag csíkokat rajzoltam volna a körmömre. Annyira nem egy nagy érvágás, mert nem olyan borsos az ára, de akkor is pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

ReKata

2013. szeptember 23.

Nem repedezik valami szépen, de ennyi pénzért nem is várhatjuk. Egyébként tarós és jó a színe. El fog fogyni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

ancsa53

2013. szeptember 20.

Véletlenül vettem egy ilyen fekete körömlakkot mert azt hittem normál.Kipróbáltam de nagyon gázul nézett ki :)nem repedt valami szépen. olyan volt mintha már 3 hete rajta lenne a körmömön..Biztos van aki szereti ..nekem nagyon nem tetszett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Myrkky

2013. szeptember 20.

Szerintem nagyon jó termék. A feketét vettem meg. Szépen reped, főleg piros lakkon nagyon mutatós, vagy egyéb olyan színen, ami egészen más kontrasztú árnyalat, pl. világoskék. Az itt kommentelők közül akik kevés csillagot adtak, nekem úgy tűnik, nem igazán tudják használni, ezért olyan nagyon nem jó. Mert egy más, két rétegben felkent lakkra kell felvinni akkor, mikor az már teljesen megsztáradt, és ha ez is megszárad fedőlakkal bevonni. Ki kell tapasztalni a kellő mennyiséget, ami olyan közepes. (-:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

x1342x

2013. szeptember 15.

Ő a kedvenc repedezős lakkom, azonban meg kellett tanulnom használni. Volt már több repedezős lakkom, sőt, volt már olyanom is amit repedezősként volt hirdetve de egyáltalán nem repedezett meg, szóval ezek után őt nagyon megszerettem, már a második üveget használom a feketéből :) Úgy reagál mint ahogy a "nagy könyvben meg van írva", azaz ha sűrűn kenem fel akkor vastagabb repedések keletkeznek, ha vékonyabban akkor vékonyabbak a repedések is, az alatta lévő lakkot két rétegben szoktam felvinni mert azt is hajlamos "széthúzni" repedezés közben, minden körmöm lakkozása előtt visszacsavarom az ecsetet és így felrázom az egész üvegcsét, majd ha a nem hosszú száradási idő eltelik fedőlakkot is mindenképp használok.
Igaz, ha sokáig áll már használtan, félig üresen, hajlamos besűrűsödni, de ezt örömmel elnézem neki, ennek ellenére imádom és örömmel megadom az ötöst :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.