Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2011. november 1.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

1 perc alatt szárad.

A széles ecset a köröm felületét akár egyetlen ecsetvonással befedi.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Krisz

2012. január 26.

Sötétkék van meg, első repedezős lakkom, először azt hittem én vagyok béna, de már rájöttem, hogy a lakkal van gáz. Darabkák vannak a lakkban, egy húzás nem elég, kettő meg sok. És csak függőlegesen repedezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

egifeny

2011. december 7.

Kiprobaltam, a feketet :) Nem praktikus az ecsete, a szelessege 1 huzashoz keves, 2hoz sok, igy nehez ugyanott nem ketszer vegigmenni... :D bar nekem ettol nem lett csunyabb! Az elejen megijedtem, nem tunt kellokepen pigmentaltnak, de miutan berepedezeztek, osszehuzodtak a darabkak, eroteljes fekete lett. Az eredmeny erdekes, meg nem dontottem el, h hosszu tavon tetszeni fog-e v sem :D

Koltoi kerdes: ha lehet ilyen gyorsan szarado koromlakkot csinalni, miert nem gyartjak hasonlo osszetetellel az osszes tobbit? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 7.

atina940805

2011. december 3.

Imádom ezt a körömlakkot!Alig bírom ki, hogy ne minden héten fessem vele ki a körmömet :); nagyon olcsó és tartós, egyszerűen tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

Csillagvirág

2011. október 22.

Igen! 1 perc alatt szárad.
Nekem nagyon tetszik és az a titka akkor lesz szép ha az ecsetre közepes mennyiséget tudunk tenni vagy rajtahagyni,és 1x festjük a köröm egyik oldalát,és utána a másikat.Középen ne nagyon takarja egymást.Lehetőleg 1x egy határozott csíkot húzzunk.
Semmi képen ne tegyük fel 2 rétegben! Mert akkor nem reped vagy nem reped szépen:-)
Szép,divatos,tartós és árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 22.

Igen! 1 perc alatt szárad.
Szép,divatos,tartós és árban is jó.