Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 20.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Flamingo

2012. augusztus 10.

Nagyon régen vágytam a Peach Punk nevűre és nagyon nehezen tudtam megszerezni, sehol nem volt. Kellemes krémes állaga van,de a szemhéjon tényleg nem tartós, annyi problémám van még vele csak hogy nekem túl csillámos. A szemzugba szoktam csak használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

felicitas

2012. május 19.

Kár, hogy nem jó a minősége, mert szép színei vannak. Zöldem volt, de ahogy hegyeztem (nem hegyesre), úgy tört. Ráadásul megült a szemhéj ráncaiban, pedig én nem vagyok hajlamos rá. Szerettem volna szeretni, de csak 2,5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

Cu2tka-baba

2012. április 12.

Én nem vagyok elragadtatva ettől a ceruzától. 3 szín van meg, úgy kaptam őket, de nagyon hamar elmászik a helyéről. Anyukám szereti, de én nem venném meg. Plusz pont a könnyű felvitelért és a szép színekért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

BabaRose

2012. április 11.

Mini33

Én épp most vettem egyet a Rossmannban, leárazva. A dm-ben én sem találtam. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Mini33

Én épp most vettem egyet a Rossmannban, leárazva. A dm-ben én sem találtam. :S

mini33

2012. április 7.

Nekem ez a szemceruza vált be a legjobban. Krémes, nagyon szép színű, könnyen hegyezhető, a vastagsága miatt könnyen kezelhető és sokáig tart.
A problémám, hogy gyakran hiánycikk abban a DM-ben, ahova járok.

Új megjegyzés: Sajnos nem csak abban a DM-ben hiánycikk... Sehol sem találok ilyet :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 7.

A problémám, hogy gyakran hiánycikk abban a DM-ben, ahova járok.

szambi

2012. február 27.

Nekem a barack színű van meg, de kb egyszer használtam, mert sajnos nem látszik belőle semmi ha felkenem. A többit nem próbáltam, de ez alapján nekem nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Lillababa

2012. február 14.

Szerintem jó választás, pár mozdulattal lehet vele készíteni egy egyerű sminket.Nagyon krémes és tartós is, ezer éve használom a csoki színűt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

lenarta23

2012. február 13.

Nekem is bevált, már évek óta több színben van meg nekem. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 13.

Nekem is bevált, már évek óta több színben van meg nekem. Sokáig elég.

krekuci

2012. február 4.

Alapból szeretem az ilyen típusú szemhéjfestéket, de ez különösen jó. Volt már kék, zöld és lila színem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

mstindigo

2012. február 3.

Gyors, 1 perces sminkhez szuper. Nekem egy barna árnyalata van. Szép, de satírozni, precízen felvinni képtelenség. Arra viszont jó, hogy 1 perc alatt a szemhéjadon van, még egy kis szempillaspirál és kész is De 1 csillagot muszáj levonnom, mert iszonyatosan precíz és maximalista vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.