Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 20.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Vic

2011. október 23.

Húú, szerintem is gyönyörű elegáns színei vannak. Amúgy nekem barna és zöld van. Mindkettőt szeretem, de igen, valóban összegyűlik egy kicsit, ha nincs valami alap a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 23.

réka

2011. július 1.

Gyönyörű színekben kapható.Nagyon szeretem,főleg a barna szín telitalálat.Valóban magában hajlamos beülni a ráncokba -bár ha vékonyan húzod akkor nem.De biztosabb egy kis púderrel alapozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 1.

wishes

2011. június 1.

Nagyon jó gyors sminkhez vagy alapnak. Viszont önmagában könnyen megül a ráncokban, ha valaki hajlamos rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 1.