Miss Sporty

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Bambuszkivonatot tartalmazó festék, amely minden szempillát elér, és akár 92%-kal hosszabbá teszi őket, a műszempilla-hatás érdekében.

tátombák

2017. február 13.

Jónak nem jó, egy rétegben csak összefestékezi a pillákat, kell második réteg, hogy csináljon is valamit. Nem túl látványos, viszont jóó fekete, nekem nem pereg. Középkategóriás spirál, hétköznapokra jó, de ha nagyon meg akarok jelenni valahol, biztos nem érte nyúlok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Katie

2017. január 29.

Sajnos nekem nagyon-nagyon kenődik. De egyébként szépen fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Sajnos nekem nagyon-nagyon kenődik. De egyébként szépen fog.

Kubo99

2016. december 6.

Meg kell hagyni, tényleg szépen befedi az összes szempillát,és a színe is szép mélyfekete, de nekem 1 óra elteltével lepereg, és nem győzöm a szemem alól és a szemhéjamról lesöpörni a lepergett festéket.Így jóindulattal is csak 3 csillag :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

pongrtimi

2016. november 13.

imádom. eddigi legjobb szempillaspirálom. hosszít, dúsít. picit szerintem sokat vesz fel a feje, de az kiküszöbölhető. előtte csak szilikon fejes spiráljaim voltak, de vele megszerettem a hagyományosakat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

citronella

2016. október 31.

Szeretem ezt a spirált,nagyon szép pillákat tudok festeni vele. Azoknak tökéletes,akik szeretnének látványos,de mégis természetes hatást elérni. Hatalmas plusz pont a tartóssága is,a nyaralásomon is ez volt velem,a legnagyobb melegben is állta a sarat,nem kenődött fel a szemhéjamra. Nagyon jól rétegezhető,nem csomósodik és nagyon puha érzetet hagy a pillákon,mintha ki sem lennének festve. Szép hosszú,ívelt szempillákat csinál,picit dúsít is,de az annyira nem számottevő. Mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.