Miss Sporty

Ár:   785 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Cirné, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

silver

2016. január 13.

Szintén szemöldökre használom. Nagyon meglepödtem, milyen jól helyén tartja a szálakat. Az persze kétségtelen, hogy undorító látni, ahogy az idök során a zselé kezd egy átlátszatlan barnás árnyalatot felvenni a szemöldökceruzától/portól... Aki szemre és szempillára is szeretné használni, tartson kettöt belöle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

trstimea

2015. november 23.

Első használat utáni tapasztalatimat tudom egyenlőre megosztani: szempillaspirál alá használtam és erre a célra nálam így elsőre bevált. Nem ragadtak tőle össze a pilláim, az illata viszont borzasztó, acetonos szagra emlékeztető. Valószínűleg szemöldög fixálásra is kis fogom próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Ancsapancsa

2015. november 5.

Nekem fekete a szempillám gyárilag, így arra tökéletes, hogy rendbe szedje és kondicionálja a szálakat. :)
Ezért nekem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 5.

Ezért nekem tökéletes.

adri1021

2015. szeptember 12.

Szemöldök fixálásra vettem de arra annyira nem vált be, szempillaspirál alá szeretem használni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

xoxo007

2015. augusztus 13.

Hát nekem göndörítette is csak magába , de amugy szempillaspirál alá egy csoda. Nem ragad ossze tőle a pillám és szinte bármilyen rossz szempillaspirál olyan vele mint egy többezres spirál.
szemöldökfixálásra is csodaszer:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

szemöldökfixálásra is csodaszer:D

Vichy

2015. június 20.

Essence után váltottam erre, és nem bántam meg. Szemöldökfixálásra használom, szépen átfésüli a szálakat, én nem érzem ragacsosnak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Hirannis

2015. június 5.

Híg, és kevésbé fixál :S Egyszer megvettem mert SOS kellett valami, de megéri valami drágább/márkásabb/minőségibb terméket venni, mert ez és az essence is csődöt mondott nálam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

msz

2015. április 28.

Kíváncsiságból megvettem, de a szempillámon szinte alig vehető észre, ha rákenem. Azóta én is csak a szemöldökömre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

pampuska

2015. április 22.

Szemöldökfixálásra használom. Szeretem a természetes végeredményt, ezért nagyon elégedett vagyok vele. Nem olyan mint egy wax, de szépen összefésüli és helyén tartja a szálakat. Erre szoktam port felvinni és ha szükséges újra átfésülni ezzel. Tartós, sokáig elég, jó az állaga és a keféje is. Szempillára még sosem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Muszi

2015. február 22.

Szemöldökfixálásra tökéletes, először kicsit sokat visz fel a szemöldökre, ezért le szoktam húzni a tubus oldalán a felesleget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak