Miss Sporty

Ár:   785 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Cirné, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

artbunny

2014. december 27.

Szemöldökfixálásra vettem, és arra tökéletes :) nem használtam a pilláimon, arról nem tudok nyilatkozni, viszont az mindenképpen mellette szól, hogy nem csomósodik, jó az ára, nem irritál, és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

tara95

2014. december 17.

A szemöldököm nagyon dús, vastag és hosszú szálakból áll, amikben még hullám is van. Igen, tényleg vicces amikor nem fésülöm ki :D. Mint egy hibbant remete.

Némi essence porral szoktam kiegészíteni ( egyébként a készletben lévő világosabb szín csodás kontúrozáshoz, igazi taupe szürkésbarna). Szóval mindig KELL valami amivel fixálhatom a szálakat mert össze-vissza állnak.

Ez a kis spirál nem irritál,olcsó, szépen végzi a dolgát bár lehetne kicsit erősebb a tartása. Egy erős és határozott hármast érdemel :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

lujzi

2014. november 18.

szemöldökfixálásra vettem, korábban is volt hasonló termékem, az zselés volt, és jól is fixált. ahhoz képest meglepődtem, hogy ez egy szinte folyadékszerű valami. ennek megfelelően nem is igazán fixál. kipróbáltam szempillára is, semmi, de semmi látszata nem volt. elhasználom szemöldökfésülgetésre, de tutira nem veszem meg újból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Pampilla

2014. szeptember 26.

Nagyon régen használtam ilyet,szemöldökfixáláshoz.
Érdekes hogy akkoriban,úgy 20 éve,a mindennapi sminkem elmaradhatatlan kelléke volt.
Aztán elfogyott és nem vettem újat,évekig elvoltam nélküle.
Most nosztalgiából vettem,de ez nem fixál olyan erősen,de nem baj,azért szépen át lehet vele fésülni a szemöldökszálakat,és ha nem akarom nagyon kifesteni magam,akkor azért megteszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Nagyon régen használtam ilyet,szemöldökfixáláshoz.
Aztán elfogyott és nem vettem újat,évekig elvoltam nélküle.

cicuka

2014. szeptember 22.

Szolidan kihangsúlyozza a szempillákat, rajtam olyan, mint egy természetes hatású fekete spirál 1 rétegben. a szemöldököt szépen fixálja. Nem csodaszer, de 650-ért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

allegra

2014. szeptember 4.

Pár éve használom. A szempillám szerencsére hosszú, vastag és fekete magától is, így "csak" formázásra alkalmazom. Szépen szétválasztja a szálakat, viszont nem igazán göndörít, bár lehet, csak a pilláim nehezek:-)
Nem egy csodaszer, így 3 pontot érdemel tőlem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Nem egy csodaszer, így 3 pontot érdemel tőlem.

Gogo89

2014. április 18.

Egy ideje szenvedek már a szempillaspirálokkal mivel akármilyen drágát vagy vízállót veszek nekem mindegyik maszatol. Amikor megláttam hogy létezik ilyen gondoltam megteszi mivel teljesen feketék a pilláim és nem is rövidek éppen csak makacsul egyenesek és lefelé állnak. Göndörítés után ez a spirál egész szépen megtartja az ívet és kicsit vastagít is a pillákon így amíg nem találok rendes szempillaspirált a hétköznapokra megelégszem ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

gioia

2014. március 15.

Szemöldök igazításhoz és szempillák tinis kiemelésére tökéletes. Nem irritál és árban is rendben van,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

kalmaniki

2014. március 14.

Még tinikoromban használtam, "igazi" szempillaspirál helyett az iskolába. Emlékeim szerint szép pillákat kreált teljesen természetes hatást keltve. Elégedett voltam vele. Később szemöldökfixálóként használtam, arra is bevált. Viszont most már nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

tengerkek0

2014. január 18.

nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 18.

nagyon jó!

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak