Miss Sporty

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajni927, Módosítva: 2013. május 25.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Új, innovatív kefével, mely egyszerre dúsítja, hosszabbítja és tökéletesen szétválasztja a pillákat.

Csomósodásmentes felvitel. Akár 16 órán át tartó hatás.

Kodi

2015. február 28.

Nagyon ígéretesnek találtam a keféjét, egész jó véleményeket is kapott a Krémmánián. Uccu neki, vegyük csak meg.... Meglepően szép pillákat lehet vele festeni, a kefe jó koncepción alapszik, sajnos a festék nem győzött meg, vagy megint egy sűrűn nyitogatottat vettem meg. Pár óra múltán el kezd peregni a szemembe és allergiás tüneteket okoz. Igazi pénzkidobás, úgyhogy kb. kétszer használtam.
UD: ritkán teszek ilyet, de visszajöttem felpontozni. Valamiért újra próbát tettem vele, nem tudom mit történt vele, de a pergés megszűnt és hetek óta szépen működik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Bonnieoo7

2015. február 5.

Elégedett voltam vele mikor ez volt itthon a sminkes tartócskámban. Most egy másik Miss Sporty szempillaspirálom van, de csak mert nem volt a drogeriában, ha jól rémlik. Ez a mostani is jó, de a Millionaire-nek ideálisabb a keféje. Egész nap jól bírja a strapát és este könnyen letisztíható egy kis zsíros krémmel. Biztosan ilyet fogok venni máskor, ha pedig nincs az üzletben épp, akkor nem leszek lusta és továbbmegyek érte máshová.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

pono

2015. január 7.

Nekem ez a kedvenc szempillaspiralom, foleg egy-ket het utan, mikor mar kicsit kiszaradt. A szempillaim kicsik es szerencsetlenek, es ez hosszitja oket, raadasul gyorsan. A kefeje hagyomanyos, nem tul nagy, az alakja egy kicsit olyan 'korte'. Nem tudom, ez segit-e valamit, nekem inkabb a formula jo ebben (nem tul hig). A szempillasprial az, amibol szerintem tok folosleges dragat venni, mert az olcsok is ugyanazt tudjak, es gyakran kell cserelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

love_cinderella

2014. december 28.

Eddig a fekete fabulous lash-t használtam, amivel teljesen meg vagyok elégedve mert hihetetlen nagy szempillákat csinál. Ez a spirál szuperül dúsít, a műszempillahatást inkább a másikkal lehet elérni. Nagyon meg vagyok elégedve vele, nem potyog le, tartós és szép feltűnő a végeredmény 1 rétegben is. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

szandiinagy

2014. december 22.

Tavaly vettem ilyen szempillaspirált, és közte két másik fajtát. Ezután visszatértem erre, és meglepődve tapasztaltam, hogy imádom ezt a szempillaspirált. Tussal, és ezzel olyan szemeket varázsolok, hogy lehetetlen nem a szemembe nézni, hiába kivágott a felsőm.
Újravettem azóta, és egyszerűen imádom. A keféje nem csomósít, egyenletesen eltudom kenni a pilláimon a festéket, extra fekete és dús. Ráadásul ha megfelelően alkalmazom kicsit göndörek is.
Ha nem lesz minőségbeli változás, ennél maradok. Az ára is verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Ha nem lesz minőségbeli változás, ennél maradok. Az ára is verhetetlen.

Natalka

2014. október 13.

Meglepnek a közepes vélemények, mert nekem nagyon bevált. Barátnő tanácsára vettem, neki nagy kedvence, és bár genetikailag szép hangsúlyos pillái vannak, azért bíztam benne, h az én kis nyeszlett pillasorommal is tud kezdeni valamit. Egyre jobban tetszik ahogy használom. Nekem egyáltalán nem pereg le, de ilyet eddig még egy spirál se produkált nálam, ahhoz nagy csoda kell... (nem nyúlkálok a szememhez, ha ki van festve, nem dörzsölöm, semmi ilyesmi) Dúsít és hosszabbít is, de ami a legfontosabb, h meg is tartja a szempillák formáját. Nem keményednek tőle a pillák, és nem nehezíti el azokat.
Még csak egy hete használom, de eskü, visszajövök megadni az ötödik csillagot, ha továbbra sem lesz semmi gikszer.

Frissítés: Visszatértem felpontozni így két hónap múltán, mert egyszerűen nem tudok belekötni. Minden áldott nap megcsodálom az eredményt, és hüledezem spirálozás után, h ennyire feltuningolja a gyöszös kis pillasorom. Mit mondhatnék erre..? Tökéletes. Így, kijelentő módban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

zsazsix

2014. október 5.

szerintem ár-érték arányban kiváló választás, nagyon szépen építhető és gyönyörűen hosszabbít. 4 csillagot adok, mert a dúsítás területén többet vártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 5.

B.Sz

2014. május 25.

A szempilláim hosszabbak lettek tőle, göndörítés után kimondottan jól mutatott, de pár óra után nekem elkezdett leperegni. Másra fogok váltani ha ez elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

0kosan

2014. május 12.

Egyszer vettem, nem szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Egyszer vettem, nem szerettem.

dodika2001

2014. május 11.

Nem egy csodaspirál eléggé ragacsossá teszi a pilláimat, úgyhogy nem tesz semmi extrát. Egy szimpla 3-as

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.