Miss Sporty

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hajni927, Módosítva: 2013. május 25.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Új, innovatív kefével, mely egyszerre dúsítja, hosszabbítja és tökéletesen szétválasztja a pillákat.

Csomósodásmentes felvitel. Akár 16 órán át tartó hatás.

lenarta23

2014. február 19.

Én nem vagyok maradéktalanul megelégedve vele. Amikor kifestem a szempilláimat, akkor szép pillákat varázsol, bár kicsit nekem összeragadnak. Viszont pár óra múlva elkezd "leszáradni" és potyog a szemem alá és bele is sokszor. Én 12 órás műszakban dolgozom, kb. a felénél már a fele a szemem alatt van. Nagy pozitívuma viszont, hogy könnyű lemosni. Kidobni sajnálom, mert volt már ennél sokkal rosszabb spirálom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Albert Andi

2014. február 3.

Nagyon szeretem, szép hosszú pillákat csinál és nem potyog le de attól függetlenül könnyen lemosható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

feli.francsics

2014. január 11.

Tartós szempillaspirál. Inkább hosszabbít, mint dúsít, de attól függetlenül imádom! Így 4-es:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 11.

Csücsök

2013. december 29.

Nem lett a kedvencem! Szerintem nem éri meg azt a közel 1000 ft-t! Nekem kifesti feketére a pilláimat, de mást nem igazán csinál, se nem dúsít, se nem hosszít! Talán egy picit hosszít, de oda kell figyeljek rá, hogy nem ne vigyen fel darabokat és a keféje is elég gagyi! Nekem nem vált be! Amúgy elég hosszúak a pilláim szóval azzal ne is lenne baj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Ancsi78

2013. július 8.

Kb. 1 hete vettem, azóta használom, egyelőre tökéletes. A kefét kicsit szokni kellett. Hatásra nálam nagyjából ugyanaz, mint a sárga Lovely. Egész nap kitart, nem kenődik, nem potyog. Egyelőre 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

midnightshine

2013. június 12.

Szép fekete pillákat csinál, a tubus kialakítása nagyon tetszik, sokkal jobban kézre áll, mint a többi. A leírásából csak a hosszabbítás és a TÚLtökéletes szétválasztás az igaz, sajna semmit nem dúsít, ez elég nagy hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.