Miss Sporty

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, Módosítva: 2011. december 23.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rachel

2012. október 31.

Nekem összeragadnak a pilláim tőle..pedig mindig leszedem a keféről a felesleget.:/Egyébként a színe jó,hosszúnak hosszú pillákat kölcsönöz.De nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

kisbaby

2012. október 1.

Csatlakozom az előttem lévőhöz, valóban szép ívelt dús hosszú szempillákat eredményez. Különösen azt szeretem benne hogy húzásnál elegendő festék marad a kefén csak mert ez a piros flakonú miss sporty göndörítőjénél abszolút nem vált be!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

linszu

2012. szeptember 2.

Az egyik kedvencem. Eleve csak olyan spirálokat veszek már régóta, amiknek ívelt a fejük, ez egy nagyon jó kis termék. Dúsít, hosszabbít, nekem a pilláim sem álltak össze tőle. És sokáig használható

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 2.

vikkancs

2012. augusztus 25.

Nem sok mindent csinál az én szempilláimmal :S
Kész pénz kidobás volt a számomra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Nem sok mindent csinál az én szempilláimmal :S
Kész pénz kidobás volt a számomra..

ashley

2012. július 27.

Nekem hamar lepereg, és összetapasztja a pilláimat, lassan szárad, viszont tényleg szép fekete és jól ível, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Ophelia

2012. július 2.

Nem lopta be magát a szívembe; egy rétegben is rengeteg festéket visz fel, összeragasztja a pillákat, teljesen kaotikus a végeredmény. Szempillafésűvel menthető, de anélkül reménytelen. Pozitívum, hogy szép fekete, és valóban dúsít, és olcsó. De rettentő macerás, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

ginaaa91

2012. június 4.

Nekem is bejött, szép íveltek lesznek a pilláim, csak festéket tényleg sokat vesz fel. Nem rossz, de van nála jobb is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

orban.klaudia

2012. február 10.

Nem tudom, ez ugyanaz -e ami nekem van, ugyanez a kinézet, de a teteje szürke, az alja fekete, egynek elmegy, de hosszútávon nem szeretem használni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Shea

2012. január 29.

Semmit nem ér, nem fest egyenletesen, lepereg, nálam megbukott! Pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

Semmit nem ér, nem fest egyenletesen, lepereg, nálam megbukott! Pénzkidobás!

sztella14

2011. december 24.

nekem is van,nagyon meg vagyok vele elégedve,de igaz ami igaz,hogy a kefén elég sok festék marad,de ha van egy szempillafésű,akkor semmi gond :) szép íves pillák,dús hatás,mi kell még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 24.