Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, Módosítva: 2011. december 31.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Corra

2012. július 14.

Nekem ennek a spirálnak a nem vizálló (fekete-ezüst tubusos) változata van meg, és már többedszer veszem újra. Rövid, nem valami sűrű pilláim vannak, igazából hosszítani, göndoríteni és dúsítani is kéne őket:) Szerintem ezek közül a dúsítás a legfontosabb, ha választani kell, olyan termékkel pedig nem találkoztam még ebben az árkategóriában, ami mindhármat igazán tudná. Szóval dúsításra nekem nagyon bevált, nem folyik le könnyen, nem kenődik-maszatolódik, ami nekem fontos, mert egyrész a fénytől is hajlamos könnyezni a szemem, másrészt minden apróságon meghatódom, így hetente többször is kicsordul egy- egy könnycsepp, jó tudni, hogy ennyitől még a nem vízálló sem folyik le az arcomon. Én ismét újra fogom venni, éppen most lesz aktuális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.

kozmetikusbuda

2011. december 11.

Ez az egyik kedvenc spirálom. Sajnos vízálló, ami ugye töri a pillákat, de hatását tekintve szuper. Tényleg hosszabbítja a pillákat, szépen lehet vele építeni. Dúsítani nem nagyon dúsít, csak több rétegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.