Miss Sporty

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bius92, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az új Miss Sporty 3D Gel Effect fedőlakkal bármelyik Miss Sporty körömlakkal gél hatást érhetsz el, UV-/LED-lámpa nélkül! 3D-s, ultrafényes hatás akár 7 napig.

Egnesz

2016. december 31.

Néha nem fedőlakként használom, hanem csak önmagában. Szeretni való termék, ára is teljesen jó. Tartóssága lehetne jobb is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

AEN89

2016. november 20.

Egy online cikkben olvastam róla, és mivel elég olcsó, gondoltam, nincs vesztenivalóm vele. A szintén Miss Sporty gél hatású lakkokkal használom, tökéletes kombináció a 2 réteg lakk 1 réteg fedőlakk. Egy munkahetet simán kibír, még a végén is szépen csillog. És tényleg gél hatású az eredmény. Csak jóval könnyebb eltávolítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

kati94

2016. július 4.

Jún. 30: Eddig nagyon szuper! A lábkörmeimen sötét lakkon van lassan egy hete és még mindig nagyon fényes, a kezemen csak 2 napja van, de ott is hibátlan és fényes. Ennyi pénzért nagyon megéri, és viszonylag hamar meg is száradt. :)

Júl. 4. Update: Nekem még mindig tart :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Júl. 4. Update: Nekem még mindig tart :D

vadaszokutambolkotrodj

2016. július 3.

Nekem kifogyóban volt az essences fedőlakkom,barátnőm ajánlotta ezt,mert neki egy hétig bírta vele a lakkja.Annyiszor megfogadtam már magamnak,hogy a bevált dolgokon nem változtatok.Nekem 2 nap után darabokban pattog le a lakkom,több márkával is próbáltam,nem is rossz minőségekkel.És még elég lassan is szárad :( A lábamra elhasználom,de többet nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Hidratálók: Ethylene Glycol

MEK i