Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 10.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Londa

2016. április 7.

Elso pirositom volt. Jonak tartom, kezdetekben nem is lett volna szuksegem ennel pigmentaltabbra... ezzel konnyen sikerult a megfelelo mennyiseget felkennem az arcomra es nem neztem ki ugy mint egy bohoc . Diszkret es megis szep. 003 Sienna arnyalata szamomra tokeletesen megfelelo a nem tul kihivo sminkek eseten. Tartossaga miatt talan nem 5 csillagos de 4 tuti .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Kingucii

2016. március 29.

Nekem a 002-es Rose árnyalat volt meg, amit inkább a tesóm használt.Lényegében nem olyan rossz pirosító, kevésbé olyan jól pigmentált, mint más pirosítók, inkább "építeni" lehet. Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb. Az árára nem emlékszem, mert már régen vettem,kb 500Ft .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

biusjj

2016. március 24.

Nagyon nagyon de nagyon szerettem. Nekem olyan változata volt meg ami 2 színből állt és valami peach-es neve volt. Szuperül pigmentált és tartós pirosító. Sajnos már nem találtam egy ideje ezt a változatot így kénytelen voltam váltani, viszont jó és olcsó. Semmilyen irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

ani312

2016. március 15.

Borzalmas.Ha több rétegben felviszed akkor is alig látni.006-os árnyalat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 15.

Borzalmas.Ha több rétegben felviszed akkor is alig látni.006-os árnyalat.

Szityike

2016. február 21.

Nekem a 002-es Rose árnyalat van meg. Kellemes, világos pírt ad az arcomnak, bár nagyon porzik és tényleg csak egy tömörebb ecsettel lehet vele könnyen felvinni, azért szeretem! Nekem egyáltalán nem csillog, de ez lehet, hogy csak ennek az árnyalatnak sajátossága.
A tartósság nálam attól függ, hogy milyen alapra (alapozott vagy púderezett vagy sima) viszem fel az arcomra...A sima és púderes arcomról gyorsan "lepereg", az alapozóhoz viszont ragaszkodik, így azzal nagyon tartós a végeredmény.
Nem hiszem, hogy újravenném, mert egy jól pigmentált pirosító azért sokkal többet ér. Akciósan viszont nagyon jól jártam vele! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

kreativvarazsblog

2016. január 14.

A 010-es russian doll árnyalatot vettem meg, azért mert nagyon szép színe van. De sajnos nem annyira nem jól pigmentált. Többször kell felvinnem, mire egy kicsit is meglátszik és inkább csillog, mint pirosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

dorci1994

2015. december 21.

Nekem is a Flirtatious árnyalat van meg, de én szeretem! Tényleg nem túl pigmentált, visszaad egy kis egészséges színt az arcomnak, amit a bb krém elvesz. Ha épp csak egy kis színre vágyom, ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

anile

2015. október 24.

A két tónusú 006-os Flirtatious árnyalatot dobtam a kosaramba, amikor sos szükségem volt egy pirosítóra, de bár ne ezt választottam volna. Pigmentáltsága nulla, viszont csillogsz tőle rendesen. Ohh! Never again...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

ppetru

2015. október 24.

Nem sok pirosítót használtam eddig, de nekem bevált. A kéttónusú 002 Rose árnyalat van meg, nagyon enyhén icipici csillámos, de arcon nem is észrevehető a csillám, csak amikor a kézfejemen kipróbáltam. Szerintem teljesen jó, nem túl élénk, de tartós a színe. Egyáltalán nem természetellenes.
Mivel nem sok tapasztalatom van még pirosítókkal - eddig nem sminkeltem magam túlzottan, most kezd kinyílni a világ -, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

KuliKali

2015. október 14.

Szerettem,nem volt nagyon élénk színe,pont csak egy kicsit pirosított.Sajnos összetört:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 14.