Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 10.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

hime0033

2015. október 14.

Nekem a Flirtatious árnyalat van, ami remekül bevált..teljesen természetes színe van, egészséges lesz a kinézetem ha ezt használom és nálam nagyon tartós is, mert még nap végén is tökéletesen látszik az arcomon, nem kopik meg, ami meglepő, mert többen írtátok, hogy nem marad meg..szerintem világos bőrre ez egy remekül passzoló árnyalat, és az ecset is szépen felveszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Pearl

2015. szeptember 9.

Nagyon sokféle színkombinációban lehet kapni, hirtelen nem is tudtam melyiket válasszam:) 3-at próbáltam ki eddig, mindegyik bevált, szép természetes üde színt varázsol az arcomra. Csak ezt veszem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

bamy

2015. július 23.

egynek jó volt, nem veszem újra
nagyon porzik és színe sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

egynek jó volt, nem veszem újra
nagyon porzik és színe sincs.

Takaro

2015. június 15.

Fevive nincs szine.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Fevive nincs szine.

Katulin

2015. június 15.

Kedvező áron és szép színekben kapható. Nem olyan erősen pigmentált, de ezt nem feltétlenül hoznám fel hátránynak, hiszen senki sem akar bohócarcot festeni magának. Tömöttebb ecsettel a legkönnyebb felvinni, ha az ecsetet nem csak siklani hagyom a bőrön, hanem gyengéden az orcámhoz nyomkodom, akkor egészséges és szép eredményt kapok. Nálam a kedvencek között van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Szozs

2015. június 5.

Nálam ő a legtökéletesebb pirosító! Tartós, természetes színt lehet vele elérni, bohóchatást nem lehet vele elérni. Nagyon sokáig elég is volt, nagy szívfájdalom volt mikor elfogyott. Most Alverde pirosítót használok, de ha azt kivégeztem, utána tuti ezt fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

zsofbar77

2015. május 9.

Én meg vagyok vele elégedve, szerintem tök jó. Igaz, van ennél jobb ár-érték arányú pirosító is, de például első pirosítónak tökéletes. Nekem nagyon szép, természetes pírt varázsol az arcomra, de nem hiszem, hogy a nap végére bármi is látszódna belőle. Még keresgélek, de összeségében számomra ez egy olyan termék volt, amihez szívesen fogok visszanyúlni, ha tanácstalan vagyok a pirosítók terén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

bibogi23

2015. március 13.

Én megmondom őszintén h az ára miatt vettem meg,de megbántam!Nem vmi tartós sztem!Nem vagyok elégedett vele,most a glamour napok alkalmával szeretném lecserélni vagy egy astorra vagy catrice...még nem döntöttem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

szcs

2015. március 9.

Én sötétet választottam magamnak, így nagyon lassan fogy. Tartósnak bizonyult, de szerintem van ennél sokkal jobb pirosító is ilyen árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

ViktoriaVrd

2015. február 28.

Szerintem hetkoznapokra tokeletes. A sok matrica miatt nem tudom, hogy nekem melyik arnyalat van meg, de tokeletes a hetkoznapokra, teljesen termeszetes pirt ad az arcomnak. Talan kisse tul van arazva, viszont en meg vagyok vele elegedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.