Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 10.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

piroskalabda

2014. október 30.

Kb. 900 ft-ért vettem, sajnos túl világos árnyalatot választottam, szinte nem is látszik a fejemen... a 250 ft-os oneeuromarket-es pirosító jobban bejött, mint ez :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Paránytrilla

2014. július 29.

Nekem szinte nem is látszik, halvány, kevéssé pigmentált. Az nem is lenne baj, hogy kicsit porzik, ha egyáltalán látszana, hogy magamra teszem. De az is lehet, hogy túl világos árnyalatot választottam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

5zilva

2014. április 17.

Lehetne picit jobban pigmentált, és kevésbé poros, de ár-érték arányban megfelelő a hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

minus8

2014. április 10.

A belso kor kevesbe fogy es picit porzik. Szepen pigmentalt, egesz nap fent marad, ennyi penzert teljesen jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

csaxi13

2014. február 13.

Tényleg nagyon jó kis pirosító! A barackos rózsaszín szín annyira illett a bőrömhöz. Azóta nem találok ilyen színt, főleg ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

harmonia93

2014. január 15.

ANNYIRA szerettem a rózsaszínt! nagyon illett a bőrszínemhez! így, többféle pirosító kipróbálása után még mindig ez lenne a kedvencem, ha lehetne kis barna körök nélkül kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

viktoriacsoke

2013. december 27.

A barnás színű van meg nekem és inkább bronzosítónak mondanám mint pirosítónak de nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Ophelia

2013. december 17.

Miután alaposan befürödtem a Lora pirosítójával, ami aztán tényleg extrémen porzik, ezt vettem meg, igazi felüdülés. Nekem semmi problémám nincs vele, volt már jobban porzó pirosítóm is. Szerintem pont hogy könnyű megfelelő mennyiséget eltalálni vele, nekem a rózsaszín van meg, de cseppet sem hat műnek. Egy ezresért korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

scisneros

2013. november 7.

Ez nagyon nem jóóóó :( Eszméletlenül porzik :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 7.

Ez nagyon nem jóóóó :( Eszméletlenül porzik :(

gabi.kreiter

2013. október 5.

A 003 Sienna árnyalatot vettem meg (bevallom, nem vagyok otthon pirosítóban, így az ár játszotta a legnagyobb szerepet) a Tescoban. Szerintem pont jó a pigmentáltsága, mivel hétköznapra használom, és nem szeretek bohócnak kinézni, így a két szín összekeverésével pont egy olyan eredményt kapok, ami természetes hatású. Nagyon könnyű vele dolgozni, eddig csak egyetlen egyszer szúrtam el, mikor túl sokat vettem fel az ecsetre.
Csak ajánlani tudom, az ár/érték arány nagyon jó, szerintem nagyon jó a minősége, és kb. 600 Ft volt leárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.