Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 10.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

beautifullife

2013. március 8.

Nekem is a rózsaszín van meg és nem tudok rosszat mondani.Szép a színe,nem lesz bohócos és tartósnak mondanám. :) Az egyetlen talán az lehet,amit az előttem lévő írt,hogy a nagy púderecsettől valamennyire porzik,ezért vigyázni kell.Biztos őt venném újra,de most kipróbálok egy Alverde-set.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Corra

2013. március 8.

Nekem a Rose árnyalat van meg ebből az új, dupla színű verzióból. Nem mondanám rossznak, igaz, porzik, ezért viszonylag kis méretű ecsettel tudom úgy hazsnálni, hogy ne menjen semmi kárba, de szerintem pont jó, legalábbis én haosnló pirosítókhoz vagyok szokva. frissen púderezett arcon talán nehezebben fog, de legalább nem lehet vele bohócarcot csinálni, maga a szín viszont nagyon szép, szerintem épp elég hétköznapra. A pirosító tartóssága amúgy is nagyban a felvitel technikáján múlik szerintem, igaz, hogy nagyon drágát sosem hazsnáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

sarzita

2013. február 16.

Nekem a 003-as Sienna van meg nem régóta. Hát nem ájultam el tőle. Színe szinte semmi és az elolvasott kommentek után végre rájöttem, hogy miért lett száraz a bőröm azon a részen, ahová általában a pirosítót szoktam tenni. Nem veszem újra. Megrendeltem magamnak azt a pirosítót, amit a Krémmánián legnépszerűbbnek ítéltetek. Gondolom tudjátok melyik az. :) Kíváncsian várom. Ez pedig egy egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 16.

onessin

2013. január 19.

kb fél éve vettem egy bronzos változatot, és sajnos két nap után elejtettem és széttört, én ennek tudtam be, hogy nem tudom egyenletesen felvinni, de aztán hallottam másoktól, hogy az ép változatot sem lehet rendesen eloszlatni!
ha nagy nehezen el is oszlattam szépen, néhány óra múlva foltosan kezd el lejönni az arcról. engem az, hogy csillog nem zavart volna, de tudom, hogy sokaknak ez sem jön be! sajnos nem vált be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Majkee

2012. december 10.

A változtatás előtt imádtam, egy halvány rózsaszín árnyalat volt meg belőle, ami nem volt hivalkodó, de mégis látványos lett tőle az arccsontom és a bőröm színéhez is tökéletesen passzolt.

Amikor kijött az új széria, próbáltam a régihez hasonló árnyalatot választani. A legvilágosabb jött velem haza. Megbántam. Egy kis csillogáson kívül szinte teljesen láthatatlan. Nem próbálom ki a többi árnyalatot, inkább keresek valami másik márkát. :( Ráadásul rettenetesen porzik, több szóródik szerteszét, mint amennyi az ecsetre kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Dana1983

2012. november 25.

Nekem a rózsaszín van meg, de nem vagyok vele elégedett. Nagyon intenzív, nem lehet halványan felvinni, és eldolgozni se lehet szépen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 25.

Csibecsont

2012. november 16.

Én azt hiszem tavaly vagy tavaly előtt vettem egy bronz színt, és nekem tökéletes, ma is az volt rajtam. Nagy sajnálattal hallom, hogy változtattak rajta. Azért a három csillagot megadom, mert az enyém még mindig tökéletes, és még húzni is fogja egy darabig, mert nem használom naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

kisnyul28

2012. november 15.

006-os van meg, Flirtatious fantázianévvel. Nekem sokáig elég volt (igaz, nem minden nap használtam), 1,5 évet simán kibírt, sőt, talán kettőt is. Tartóssága elmegy. Biztos, hogy újravásárolom.

Na, újravásároltam. Kár volt. Nem tudom mit csináltak vele... most két színből áll és valami rettenetesen porzik. Ugyan azt a fantázianevet viseli, de nem ugyanolyan a színe a bőrömön, mint az előzőnél. :( Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Alexa1986

2012. november 8.

Nagyon hamar elfogyott és egyáltalán nem volt tartós. Nagy csalódás volt ez a termék számomra...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

stella06

2012. november 8.

Korábban volt egy halvány rózsaszínem, azzal nem volt gondom. Mostanában egy eredetileg barnásnak tűnő darabot szereztem be belőle, még a nyárra, bronzosítónak. Amint kipróbáltam, kiderült, hogy ezzel a változattal két problémám is lesz. Egyrészt csak a legfelső rétege világosbarna színű, alatta már valami fura barackos rózsaszín. A másik, még nagyobb gondom az, hogy bármennyit használok belőle, egyáltalán nem látszik az arcomon, pedig világos bőröm van... Esetleg egy kis, a bőrömnél sötétebb foltot hagy maga után, mintha összepiszkoltam volna magam, de semmi több.
A régi rózsaszínre négyest, a mostanira egyest adnék, de mivel a negatív élményem erősebb a pozitívnál, összességében kettest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.