Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 10.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

szasza9695

2012. november 8.

Utálom, sokat kell felvinni hogy látszódjon, nekem ez a rózsaszín barna van meg , a színével nem is lenne bajom de nekem pattanásosít :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

black_cico

2012. október 31.

eléggé gyenge sztem, nem valami pigmentált és pár óra után szinte eltűnik az arcról, a színválasztéka sem tetszik, a rózsaszínbe nemtom minek kellett belekutyulni azt a barnát középre, na mind1.. én viszont nem vettem észre, h szárítana.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

SlecckelMarine

2012. október 30.

Nem túl jó a színválasztéka és eléggé szárítja a bőrt. Csúnyán matt felvive, pedig matt-preferáló vagyok.
Ha esetleg rádolgozunk egy kis arcfényt vagy fényesebb pirosítót akkor elmegy. Pigmentáltsága pont jó, picit porzik. Csak valami hidratálót kifelejtettek az összetevőiből..:).
A régebbi csomagolású Miss Sporty pirosítót nagyon szerettem (igen, az már jó régen volt), de annak a minőségét ez meg sem közelíti-csak ezért próbáltam ki, hogy hátha csak a csomagolásán változtattak anno, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 30.

melange

2012. szeptember 8.

Nekem a barackos árnyalat van meg. Szép, friss színe van, de sajnos egyáltalán nem tartós, kár érte:( Lehet, hogy olcsó, de nekem nem éri meg a macera...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

DNBasser

2012. szeptember 7.

Régóta ezt használom 002 Rose árnyalatban, én elégedett vagyok vele, világos és sápadtas bőröm van és bájos kipirult arcpírt kölcsönöz. Nem a legtartósabb az igaz, de nem is egy 4000 Ft-os pirosítóról van szó... az 1000 Ft alatti árához elvégzi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Nem túl tartós és nagyon porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Nem túl tartós és nagyon porzik.

andrej

2012. augusztus 17.

Én ebből kettőt is elhasználtam, az első pirosítóm volt nekem is. :) Egy rózsaszínes és egy pirosabb árnyalatú volt meg, nekem megfelelő volt, csak nap közepére már szinte alig maradt belőle az arcomon, így váltottam, de ár-érték arányban sztem nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

csernusbrigi

2012. augusztus 12.

Szerintem nem rossz kis pirosító. Amikor én használtam, szerettem, de találtam tőle egy picivel jobbat, ami olcsóbb is, tovább is tart (Lovely) ezért nem vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

ashley

2012. július 30.

Az a baj vele, hogy nem tartós és nem is annyira pigmentált, de napközben megteszi, bár nem árt újra felvinni egy kicsit 2-3 óra elteltével. Nekem nem szárította a bőrömet. 002-es és 001-es árnyalatban használom de a 001-es szinte nem is látszik a 002-es szép, csak sajnos nem sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Pink Lady

2012. július 11.

Elhasználtam egy rózsaszínt, de nem volt tartós. Reggel még gyönyörű volt, de ahogy telt a nap szinte teljesen eltűnt. Nagyon szerettem a színét, ezért használtam sokáig. Nálam nem jelentkezett a kiszárítás, pedig érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.