Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 10.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Szütyő Beauty blog

2012. június 13.

Nem vált be sajnos. Nagyon szárította az arcbőröm, és nem is volt elég pigmentált. Nagyon cuki, de még csak nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Trystero

2012. május 24.

Nekem Flirtatous árnyalat van belőle, nagyon szeretem. Szép a színe és könnyű felvinni, nem kemény és nekem az arcomat sem szárítja. Nagyon sokáig elég volt, már a végét járja, be fogom szerezni az utánpótlást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 24.

rebus

2012. április 25.

nekem a rózsaszínes árnyalatú volt/van meg, már nagyon a végét járja :) egyébként szeretem, szép üde lesz tőle az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Lanie

2012. április 5.

Én nem tudom, hogy egy ilyen pirosító mégis hogyan száríthatná a bőrt, nem az egész fejére keni az ember csak egy kis részre :) Nekem bevált, aki ért a pirosító használatához annak gyerekjáték vele dolgozni -de szerintem annak is aki nem ért hozzá-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Riruka

2012. április 1.

Nekem is ez volt az első pirosítóm! Nagyon-nagyon sokáig használtam... most már a végét járja szegény (a rózsás árnyalatú van meg). Újra akartam venni, mert természetesen belesimult a bőrömbe, nagyon jól passzolt hozzám a színe (pont mint amikor kicsit kipirulok), de szomorúan vettem tudomásul, hogy változtattak a terméken.: ( 2 színből kellene a régit megkapnom és ahogy itt olvasom, a minősége sem bizonyult jónak. Azt hiszem vége egy örök barátságnak, ezért adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Ksari

2012. március 20.

Nekem bevált ez a pirosító, jól tette a dolgát, viszont amint elfogyott, egy Maxfactort próbáltam ki, és ugyan az drágább volt, de azóta is azt használom, és mivel jobban bevált, azt fogom újravenni, nem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

krekuci

2012. február 2.

Szerintem teljesen jók ezek a pirosítók,több árnyalatot is kipróbáltam már,évek óta ezeket használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Shine*

2012. február 2.

Ez volt az első pirosítóm. Rózsaszínű árnyalat van meg. Nekem bevált, néha még most is használom. De áttértem a zselés/krémes/habos pirosítókra mert azok természetesebbek és tartósabbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

mstindigo

2012. január 11.

Nekem egy barackos árnyalat van. Nem túl erős a színe, de én pont ezért szeretem, mert nagyon hatékony pirosítókkal képes vagyok egyetlen mozdulattal bohócot varázsolni magamból. :D Ebbe kb. kétszer belenyúlok, és kész van mindkét orcám. Nagyon olcsó, úgyhogy nem bánom, hogy kétszer annyi kell belőle, mint egy igazán jó pirosítóból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

phoenix

2012. január 7.

Nekem a barackos árnyalatú van meg, én szeretem. Igaz, hogy nem túl pigmentált, de legalább nehezen lehet vele bohócsminket csinálni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.