Miss Sporty

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2012. július 10.

Kiszerelés:   6,2 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

2 színű bronzosító.

Valentine

2015. december 20.

Még régebben használtam arcpirosító helyett, illetve enyhén próbálgattam vele a kontúrozást is. Kellemes volt a színe és viszonylag könnyű volt vele dolgozni. Viszont tényleg inkább annak előnyös, akinek világosabb a bőre. Nekem annó bejött, viszont azóta találtam nagyon jó arcpirosítót, és kicsit jobb bronzosítót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

Tamara91

2015. december 3.

Szoliizom szóval vmi sötét bronzosítót kerestem erre találtam rá. Ár-érték arányban nem rossz, de nem az igazi az én bőrömnek sokat kell belőle felvinnem, hogy látszódjon. Fehér bőrűeknek ez tökéletes választás lehet !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

MissTeryo

2015. november 25.

A színe nagyon klassz, a fehér bőrömön valahogy minden bronzosító túlzásnak tűnt, ez az első amelyik harmonizált vele. Negatívum, hogy nagyon mitesszeres lett tőle a bőröm ott, ahova felvittem és egy idő után darabosra töredezett, pedig a sminkes táskámban tartottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

neakardtudnihogyki

2015. november 14.

Nekem uj csomagolású volt meg, de körülbelül 4 használat után kulturált asztalra tevés mellett mégis eltört... Ujra építettem hogy egybe legyen de kis idő mulva szétört megint darabokra... Voltak ennél sokkal de sokkal jobb bronzosítóim amik szépen álltaka arcomon ez, az ecsettel eldolgozva is, mintha nem oda illett volna. Az árnyalat pedig stimmelt. Két csillag mert kb. 600 Forint volt és vannak ennél rosszabbak is.... De a második darabosodása után ki is hajintottam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

dundika

2015. október 4.

Hat azert eleg szep szint ad, jól lehet vele dolgozni. Az árát abszolút megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 4.

Hat azert eleg szep szint ad, jól lehet vele dolgozni. Az árát abszolút megéri

anett0426

2015. augusztus 21.

Huhh, hat nekem regebben a sotetebb arnyalat volt meg, azt nagyon szerettem, de sajnos osszetortem.. Akkoriban meg csak ismerkedtem a konturozassal, nem voltak nagy elvarasaim. Nem reg ujravettem, de most a vilagosabb arnyalatot, mivel mar egyaltalan nem napozok es ezert sokkal vilagosabb a borom. Hat... A szokeknek valo szerintem borzasztoan narancssarga... A sotetebb reszet nem is hasznalom, maximum nagyon neha szemhejpudernek, de csak azert, hogy valamennyire fogyjon az is.. A high-lighter reszet szeretem. Szemoldok csontra es belso szemzugba is rendszeresen hasznalom.

Ha elfogy, akkor nem fogom ujravenni, mert rajottem, hogy konturozashoz nekem matt barna kell, nem ilyen csillogos-narancssarga szin... A high-lighter miatt megkapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Kpanni

2015. július 31.

Sajnos a minősége egyenesen arányos az árával, a világos színben túl nagyok a csillámok, és nekem a sötét se vált be, talán csak a bőrszínem miatt. De ennyi pénzért nem olyan nagy a panaszom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

silvike

2015. július 12.

A szokeknek valo valtozatot vettem meg konturozashoz, nagyon elegedett vagyok vele, gyonyoru szint ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Ginus

2015. június 23.

Kb 2 hete mentem be egy kis drogériába azzal a szándékkal, hogy bronzosítót szeretnék, ami szépen, egyenletesen kenődik és nem kell órákig építgetni, hogy látszódjon is valami. Többfélét ajánlott, aztán mikor már kezdtem feladni, akkor megmutatta Őt. Nagyon kellemes a színe, felkenve is gyönyörű. nem bántam meg, hogy megvettem :) Eddig mindennap használtam mégis olyan, mintha nem fogyott volna belőle. Tény, hogy poros, de nem vészes. A tégelye jól zárható, könnyen kenődik, krémes. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

krémparádé

2015. június 12.

Már jó ideje szerettem volna bronzosítót, szerintem sokkal jobban áll a nőknek, mint a blush pirosítók színei, valahogy természetesebb és ragyogóbb hatást kelt. Szép mind a két árnyalata, vagy keverve viszem fel, vagy csak a világosabbikat, mert az arcbőröm is világos és nehezebb úgy sminkelni, hogy passzoljon hozzá a sötétbarna. Kiegészítve arany vagy barnás árnyalatú száj-és szemfestékekkel igéző hatás, nyári ragyogás érhető el. Én elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.