Miss Sporty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: savanyúcukor, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Akár 10x dúsabb és 80%-kal íveltebb pillákat biztosít a maxi kefének köszönhetően. Kollagénnel táplálja a szempillákat.

Kiszerelés: 7 ml

Hime

2013. február 20.

Ajándékba kaptam, eddig nincs problémám vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Ajándékba kaptam, eddig nincs problémám vele.

unicole

2013. január 19.

Akciós volt, megvettem és nem bántam meg! Szép hosszú, műszempilla hatás percek alatt, nem kenődik el, tehát tényleg jó vétel volt. Szerintem fogom még újra venni:))) Jár neki az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

NagyG

2013. január 5.

Több rétegben látványos pillákat csinált "műszempilla" hatás.
A tartósságára már nem annyira emlékszem.Talán tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Több rétegben látványos pillákat csinált "műszempilla" hatás.
A tartósságára már nem annyira emlékszem.Talán tartós volt.

s_kitty

2012. október 24.

Nekem 2 éve volt ilyenem. Nagyon szerettem nem volt vele gond, kb. 5x kentem rá és olyan szempillám volt hogy hűű :D Újra venni nem szoktam a spiráljaim szeretem váltogatni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 24.

ashley

2012. július 27.

Tényleg szépen dúsít és hosszabbít, nekem nem pereg le, egész jól bírja. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

PaperMama

2012. július 26.

Anyukám vette magának ezt a szempillaspirált, én meg akkor vettem magamnak egy L'oreal-t, ami természetesen jóval drágább volt...nem szeretem alapból a miss sporty-t, de kíváncsiságból kipróbáltam ezt is, és hát sokkal jobban bevált nekem, mint amit magamnak vettem, kénytelen is voltam elcsórni anyumtól:D Szép nagy pillákat csinál és nem csomósodik. Átlagos, de jó és olcsó. Szerintem ezentúl nem is költök több pénzt szempillaspirálra:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

mellesleg

2012. július 5.

Nem szeretem a Miss Sporty termékeket, vészhelyzetből vettem egy ilyet. Egyik reggel elfelejtettem a pilláimat bekenni, és bementem munka előtt egy ilyen hogy is mondjam... "drogéria szerű, de mégsem az" üzletbe, és vettem egy ilyet, mert olcsó volt. Csak vízálló változat volt, amit alapból nem szeretek, mert este lemosásnál kitépi a szempilláimat a lemosó pamacs, de gondoltam, úgyis nyár van, ártani nem használ...

Hát, a hatása olyan semmilyen, átlagos, közelről még egész jó, nem csomosít annyira, viszont messziről alig látszik, és még pereg is... Pedig nekem viszonylag szép pilláim vannak, szeretem is kiemelni őket, de ez talán max. hétköznapokra való... dehogy való, miket beszélek, ki akar hétköznap úgy kinézni, mint egy fáradt szemű pandamaci???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

szambi

2012. február 27.

Akárcsak a Studio Lash-t és a Fabulous Lash-t ezt is megpróbáltam. Átlagos, se nem rossz, se nem csúcs termék. Ár/érték arány jó.

Az XXVolume nekem jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

Az XXVolume nekem jobban bejött.

nyafirc

2012. január 30.

Nekem bevált, nagyon szép pillákat tudok vele varázsolni. Enyhén csomósodik, a kefe átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.