Miss Sporty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KisHeni, Módosítva: 2017. február 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

A stift alakú alapozó megkönnyíti a felvitelt és az egyenletes eloszlatást az arcbőrön.

4 árnyalatban kapható

Ár: 800 ft , Eladó: kisstundi99
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: Postával küldöm vagy személyes átvétel lehetséges.

MademoiselleLockenkopf

2017. június 13.

Sajna nincsen sok jó véleményem erről a termékről. Hamar átfényesedik, a fedése so-so... A legrosszabb, hogy kis idő után elkezd "megtöredezni", foltosodni. Én az árát is sokalltam, mikor megláttam itthon, hogy milyen felháborítóan kevés terméket tartalmaz a stift... (Talán 1600-ért vettem anno.) De ezt már annyira nem is bánom; talán a light makeup-dayeken elhasználom, mint korrektor, csak hogy mégse legyen olyan érzésem, hogy full feleslegesen vettem meg. :D Bár lehet inkább nem kéne ezen agyalnom, csak kivágni a francba. (Hiábavaló menteni a menthetetlent.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Evelyn31

2017. május 5.

Nem vártam túl sokat tőle,megmondom őszintén,de szerettem volna egy stiftes alapozót is próbálgatni.És hirtelen akkor szembekerült ő az állványon.
Kellemes csalódás! Könnyen eltudom dolgozni,nem ül bele a kisebb ráncaimba,nem szárít,nem emeli ki az esetleg száraz részeket,könnyed textúrája van,elég jól fed...nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Lilla90

2017. április 19.

Először sima folyékony állagú alapozót kerestem. Viszont a DM-ben megláttam ezt az új fajta stiftes alapozót és a tesztert kipróbáltam kézfejen, olyan finom púderes állaga van ennek a stiftnek hogy abszolút lenyűgözött. 1300F-ot fizettem érte a kasszánál, itthon haza érve ki is próbáltam de nagy csalódás. Én beauty blender szivaccsal próbáltam felvinni, könnyű eldolgozni viszont a végeredmény foltos lesz. Olyan mint ha nem viselnék alapozót sokat kell bajlódni az eldolgozással és nem tartós és nagyon minimális mennyiséget kapunk kézhez. Nem rossz, de nekem nem vált be és fénylik tőle a homlokom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

off06

2017. április 5.

Itt a tavasz és szerettem volna egy könnyű, nem maszkszerű, kellemes viseletű alapozót. Ebben a termékben ezt megtaláltam. Tény, hogy a fedése csak közepes, de arra, hogy egységesítse a bőrképem, tökéletes választás.
UPDATE: kifényesedik, hiába használok alá mattító hidratálót/primert. Zsírosabb bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

kknyszbn

2017. március 5.

1400 Ft-ért vásároltam a terméket, nagyon tartottam attól, hogy mennyi lesz benne. Sajnos csalódnom kellett - bár a minőségre abszolút nem lehet panaszom, közepes fedés, semmi maszkhatás, szép természetes fény - de amilyen szinten kispórolták az anyagot a csomagolásból, az kiakasztó...
Ár-érték arányban és drogériás viszonylatban abszolút nem vagyok megelégedve a mennyiséggel, mindennapos használat alatt úgy gondolom jó, ha egy hónapig elég lesz. Kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. március 1.

hát nekem ez a termék sajnos nagy csalódás volt. Szárította a bőrömet foltosan jött le és nem volt semmi fedése... a bőröm sárgásabb lett tőle és nagyon kiemelte a bőrhibáim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 1.

ramona22

2017. február 22.

nem nagyon használok alapozót, viszont kerestem egy korrektort, és én viszont azt hittem hogy ez az.:D sebaj,kipróbáltam, szépen el lehet dolgozni, nagyon tetszik az állaga, hihetetlenül könnyű, közepes fedéssel. Viszont; baromi kevés van benne, hirtelen felindulásból kiterekrtem teljesen és el voltam képedve, na mondom király, akkor tényleg csak korrektornak fogom használni... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

carmenjade

2017. február 15.

Hirtelen felindulásból vettem meg, ritkán használok dorgériás alapozókat. Az általam eddig próbált stiftes alapozókkal ellentétben könnyű állagú, nem korrektoros, nehéz textúrájú. Eddig háromszor használtam, nem szárította a bőrömet, nem okozott pattanásokat, az árához képest egész tartós volt. Abszolút pozitív csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.