Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Julcsika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

DettiZsu

2016. január 10.

Azt leszámítva, hogy elég kemény és nehéz felkenni, én teljesen elégedett vagyok vele. A színe passzol a bőrömhöz, a nem túl sötét karikáimra is jó. Komoly bőrhibáim nincsenek, a pirosságot szépen fedi és tartós. Ahhoz képest, hogy olcsó, nagyon is jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Bettina92

2015. november 26.

Hirtelen kellett egy olcsóbb kategóriás korrektor és erre esett a választásom. Hát mit mondjak.. a kedvencem nem lesz! Túl kemény nehéz a kellő mennyiséget normálisan eldolgozni! a fedése elfogadható bár szem alatti karikákra nekem annyira nem vált be! Ilyen egynek elmegy kategória, újra turi nem veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Nikcus

2015. október 13.

Életem első korrektora... bár picit megbántam, hogy nem a Catrice tégelyes korrektorát vagy egy folyékony korrektort vettem, de ár-érték arányban azért viszi a prímet szerintem :) a pattanásokat, bőrhibákat szépen elfedi, a szem alatti karikákra nem igazán vált be, mivel ott nehezebb eldolgozni... de amúgy jó és sokáig elég, úgyhogy nem volt csalódás. Főleg nem ennyiért :)

UPDATE: csodás termék, lassan elfogy nálam. Most helyette Glamour-napokon beszereztem a Catrice Camouflage-át, és hát őszintén meg kell mondjam, nekem EZ sokkal jobban tetszik, mint az, pedig arról ódákat zengenek mindenhol...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

KuliKali

2015. október 7.

Igazából én szeretem.Leginkább sötét karikák elfedésére és szemhéj bázis alá használom,ritkábban pattanásokra.Bőszecsettel dolgozom el,nekem tartós,önmagában is megállja a helyét bázisként is.Először zsírosnak tűnt,de kiderült,hogy csak "be kell törni". Megvagyok vele elégedve,bár hamar átvált kellemesből érdekes illatba,de más baja nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

Vaniliafelho

2015. augusztus 30.

Rettenetes! Nagyon kemény, ezért nehéz eldolgozni, a fedése pedig szinte egyenlő a nullával, ráadásul gyurma szaga van. Egy másik korrektorral használva talán elfogadható az eredménye, de még úgy se valami jó nekem. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

beautyworld

2015. július 4.

Nem vagyok vele megelégedve, semmit nem fed borzasztó állaga van, nagyon kemény alig lehet kenni, rossz minőségű nagyon, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

lilielli

2015. június 26.

Jó ez, nincs vele semmi baj. Az én bőröm olyan, hogy teljesen mindegy, milyen korrektort használok, bármelyik jó. Lehet azért működik az összes nálam, mert alapozót, vagy bb-krémet teszek alá, szóval ezt bb után kenem fel- ha épp szükséges. Nem csinál pattanást, semmit, ilyen átlagos, jó kis korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

timeatoth

2015. június 23.

Nagyon jó korrektor. Mint mindig, tisztítás és krémezés után kenem fel, így jobban is kenhető, és szépen fed, szóval van, hogy nem rakok rá alapozót, csak magát a korrektort viszem fel. Nem szeretek ilyen termékeket használni, mert a természetesség mégiscsak szebb, de van, hogy a helyzet, vagy az alkalom megköveteli. Két árnyalat is van belőle otthon (medium&dark), mivel nem mindig egyforma a bőröm színe, de általában a sötétebb árnyalatot használom. Mindig nálam van az egyik a táskámban, ha esetleg valamit ki kell javítani, de nem kell rá folyton ügyelni, mivel tartós, és nem kenődik el.
Sokáig elég, és az ára is jó, illetve a kinyomott pattanásokat nagyon hamar leszárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

msz

2015. április 28.

Én nem szeretem használni. Nagyon nehéz elkenni, nem is fed olyan jól és számomra még büdös is. Viszont sokáig elég, de ennek ellenére biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Brigikee

2015. április 21.

Bőrhibák, szem alatti karikák elfedésére tökéletes, ám nem a legjobb. Árban viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate