Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Julcsika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

msz

2015. április 28.

Én nem szeretem használni. Nagyon nehéz elkenni, nem is fed olyan jól és számomra még büdös is. Viszont sokáig elég, de ennek ellenére biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Brigikee

2015. április 21.

Bőrhibák, szem alatti karikák elfedésére tökéletes, ám nem a legjobb. Árban viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

drzhczk

2015. április 13.

az ár-érték arányával én is elégedett vagyok, a kisebb bőrhibáimat tökéletesen kijavítja, illetve a mensi előtti elvakart pattanásaimat is szépen lefedi, viszont következőnek a catrice tégelyes korrektorát fogom megvásárolni, mert a barátnőim azt használják, és sokkal szebben fed! a szemem alá nem használok semmit, mert szerintem bármit ken az ember oda sajnos látszik, és írtó gagyi, így arról nem tudok nyilatkozni, de világ életemben korrektort használtam mindenhova alapozó helyett, és nagyon elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Anthaval

2015. március 15.

Ket eve megvan es nagyon szeretem! Igaz, szem ala nem hasznalom mar, mert az en karikaimat se fedte el, de pattanasokra es aprobb borhibak elrejtesere tokeletes. Csak azert nem kap ot csillagot, mert a kovetkezo beruhazasom egy dragabb korrektor lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Nicolett022

2015. március 13.

Kisebb bőrhibákra, pirosságra jó, még szárítja is a patikat, de szem alá nagyon rossz. Igaz kicsit tényleg kemény, de legalább nem kenődik el olyan gyorsan. A tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 13.

monique001

2015. március 12.

Szem alatti karikákra nem túl hatásos nekem, de kisebb pattanásokra, pirosodásokra nem rossz. Egy jó árban lévő átlagos minőségű korrektor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 12.

PiciCic

2015. március 10.

Ár-érték arányban megfelelő. Miss Sporty alapozóval együtt használom,alapvetően nem rossz termék,amire nekem kell arra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

erika88

2015. február 13.

Kőszikla. :) De a táskámban hordom, orr köré, piros foltokra megfelel, viszont szem alatti karikákra szerintem esélytelen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

fannikeresztes

2015. február 12.

Nem vagyok vele megelégedve... nagyon kemény, nehezen kezelhető, a legvilágosabb árnyalatot vettem belőle, de az én (hideg tónusú) bőrömön sárgának hat... A fedése egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 12.

Pirosmasni

2015. január 30.

A fedése csak-csak jó lenne, de hogy kőkemény az biztos. Gyűlölöm, amióta megvettem, azóta nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate