Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Julcsika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Eniiko

2015. január 30.

Már a másodikat használom és nagyon szeretem :) Színben is jó, nekem a karikáimat is szépen elfedi és tartós is, én külön örülök annak, hogy nem túl puha, így nyáron is simán tudtam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 30.

Csilla91

2015. január 30.

Egész jól fedi a piros pattanásokat és a kisebb bőrhibákat, de nekem a szem alatti sötét foltot nem igazán és amúgy sem valami tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

szandiinagy

2014. december 22.

Teljesen megvoltam vele elégedve. Az apróbb szépséghibákat elfedte, és az alapozó hatására sem kenődött tovább, maszatolódott más helyekre, nap végére is tökéletesen fedett. A szemkörnyékemen is jó szolgálatot tett, eltűntette a kék foltocskáimat a szemem körül, ráadásként még dolgozni is könnyű volt vele.
Hál' Istennek azóta már nincs nagyon szükségem rá, de amíg kellett, jó szolgálatot tett. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Captainblonde

2014. november 13.

Szuperül elfedi a foltokat! Nem árt azért alá egy kis BB krém, vagy alapozó. Valóban tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Erus15

2014. október 13.

Mivel elég fehér a bőröm így nehéz volt találnom megfelelő korrektort. Szerencsére ebben pont volt olyan árnyalat ami passzolt. Tartós, szépen fed, de egy kicsit nehezen kenődik. Csak ritkán használom, de akkor megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 13.

sky_of_amethyst

2014. szeptember 20.

Nekem ez a korrektor gyanúsan ugyan olyan, mint ettől a márkától a Soclear-es. Minden esetre szeretem, szerintem semmi szaga és nagyon jól fed! Pattanásokra és szem alatti karikákra tökéletes! Viszont Rossmannba 600 ft, Tescoba meg 800 ft ugyan ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Nem mondom, hogy rossz, de azt se, hogy jó. Kicsit nehéz használni, nehezen kenődik. Amikor télen vettem, light árnyalatot választottam, de később ahogy változott a bőröm színe, már annyira világos, hogy szinte világít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

mrsfitz

2014. augusztus 21.

Szeretem, jó ideje hűséges társam. Az árnyalat passzol a bőrömhöz, eldolgozni is el lehet azért. :) Viszont tényleg lehetne egy kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Rainbow7

2014. július 23.

A legrosszabb korrektor amit vala kipróbáltam. Felraktam..nem tudtam eldolgozni,(kőkemény!)ha végül sikerült semmit se fedett...Azóta is folyékony korrektort akarok :P
Ja es mindezek mellett eleg rossz szaga van. Olcso..gyurmara hasonlito :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

Ja es mindezek mellett eleg rossz szaga van. Olcso..gyurmara hasonlito :/

adrika0417

2014. június 25.

Nálam őis bevállt.:) Igaz,néha nehéz eldolgozni,de azért jól fed. Csak mondjuk kicsit sötét az én bőrömre,de nem kell 1kg-ot magamra kenni belőle,és úgy egész jó.:) Teszi a dolgát és ez a lényeg. Elfedi,amit nem akarok mutogatni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate