Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Julcsika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

fuge7

2014. március 9.

Használhatatlan. Kemény, mint a kő, ha nagy nehezen sikerül is eldolgozni a bőrömön, nem fed semmit, akárhány rétegben próbálom felvinni. Ezzel a termékkel nagyon mellényúlt a Miss Sporty.

UPDATE: Fel kell melegíteni használat előtt, a radiátorra teszem, vagy a zsebembe, és akkor megfelelő állapotba kerül. Érdekes, de ez van, tehát megint elkezdtem kenegetni magamra, így legalább nem volt pénzkidobás, bár nem mintha olyan drága cucc lenne.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

tavikacsa

2014. február 9.

Nagyon kemény és nehéz vele dolgozni valamint szerintem a fedése sem egy nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Anci11

2014. február 7.

Ez a második korrektor amire azt mondom, mindenképp újraveszem, csodaszer :) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 7.

Ez a második korrektor amire azt mondom, mindenképp újraveszem, csodaszer :) !

sandra

2014. február 6.

Nem használatok nagyon korrektort, de nemrég rákényszerültem hogy vegyek egyet, igyekeztem olcsó terméket nézni, így erre esett a választásom. Alapjában utálom a Miss Sporty termékeit, régen használtam őket, semmi nem vált be. Viszont ez a korrektor remek, igaz nincsenek nagy bőrhibáim, de a kicsiket megfelelően kezeli, illeszkedik a bőrömhöz. 5/5 nálam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

malilalum94

2014. január 14.

A színe passzol,a fedése jó.Szem alá nem igen használom,mert nehéz eldolgozni. A bőrhibákat szépen elfedi és lényegében erre kell.-1 csillag,mert tényleg nagyon kemény és nehéz eldolgozni egyébként rendben van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

madrid

2013. december 11.

A problémás részekre (pl.: szem alá, pattanásokra) minden nap használom. Árához képest nekem megfelelő. Mondjuk néha zsíros lesz tőle a bőröm, tehát tökéletesnek nem mondanám. Én a legsötétebb árnyalatát használom. Egyenlőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

nagy.nikike

2013. december 3.

Nagyon jó kis korrektor szépen fed, az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Nagyon jó kis korrektor szépen fed, az ára nagyon baráti.

Lexiiii

2013. november 2.

Én régen szem alatti karikákra használtam, és szemhéjra is ezt kentem. Akkor azt hittem hogy ez nekem jó és velem van a baj hogy beleül a kis ráncokba és redőkbe. De nem! Váltottam, és azóta a bőröm is jobban érzi magát, meg én is, hogy végre nem kopik ki a szemem alól 3 óra múlva. De a nosztalgia emlékére kap egy 3-ast. Amúgy 2-est érdemel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

Ann250825

2013. október 6.

Nekem bejött. Az árát bőőőven megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Nekem bejött. Az árát bőőőven megéri.

Aviva

2013. augusztus 15.

Ő volt a legelső korrektorom :) Évekig elég volt. bár mostanában egyre több patim lett, gondolom a nagy meleg miatt, ezért sűrűbben használom , de így is nagyon nagyon kiadós.
Az állagával nincs gondom, fülpiszkálóval viszem fel a problémás helyekre és az úgy pont egy tökéletes kis pötyit nyom oda, aztán pedig eldolgozom :) Rettentő világos a bőröm , így a 001-es árnyalatát használom.Jól fed és nagyon tartós, nekem egész nap fent marad, és ha kicsit napközbe elkezd zsírosodni a bőröm, teljesen olyan mintha "beleolvadna" a bőrömbe :)
Rettentő érzékeny a bőröm, szinte már a széltől is kis piros patijaim lesznek , ezért odafigyelek mit kenek magamra. Féltem eleinte, nehogy többet ártson mint használjon, de kellemesen csalódtam benne :) A patikat nagyon nagyon szépen leszárítgatja.
(Hezitálok hogy újravegyem-e, mivel nagyon sok jót hallottam az Alverde termékeiről is, és szemezek most korrektoros stiftjükkel.)
Tőlem megkapja az 5*-ot !! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Tőlem megkapja az 5*-ot !! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate