Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Julcsika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

yasmine1122

2013. május 8.

Eddig nem nagyon használtam ezt a korrektort mert ajándékba kaptam egyik barátnőmtől, akinek a DM-ben szem alatti karikára ajánlották. Na már most vagy én vagyok a hülye, vagy aki ezt szemre ajánlotta. Eleve rá van írva hogy "Anti Blemish" vagyis pattanásokra van kitalálva, tehát szárít. Az állaga is kemény, szem alatti karikára én krémesebb korrektort használnék, nem ilyet.
Szóval eddig nem nyúltam hozzá valamiért, csak hordoztam a neszeszeremben, de ma kijött egy elég nagy fájdalmas pattanás és gondoltam hátha... és pozitívan csalódtam!! Ugyan is 2 óra leforgása alatt, elmúlt a fájdalom és a pattanás is visszább húzódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

justmybrightlife

2013. április 28.

Tényleg kemény,és nem igazán fed,csak nagyon vastag rétegben. Szem alá egyáltalán eszembe se jutna, nyúzná a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Kata lizator

2013. április 28.

Szerintem pont attól nagyon tartós a bőrön, mert kemény! Én szintetikus ecsettel szoktam felvinni a problémás pontokra, és ezzel eldogozni, így nagyon jól szuperál. Viszont a szemem alá még keresem a tökéletes terméket. Az essence korrektora esetleg - mert krémes - megfelel rá, de én jobbat szeretnék még annál is... ami táplálja is ezt az érzékeny területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

biankabrunner

2013. április 26.

Hát nem a legjobb választás volt hogy megvettem, nekem túl kemény ha megpróbálom eldolgozni csak "elcsúszkál" a bőrömön. Nem sok korrektort használtam el eddig de köztük ez a legrosszabb .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

kriszti.07

2012. december 9.

Az árához képest szerintem ez egy nagyon jó kis korrektor. Szépen eltünteti a pattanásaimat, és a karikákat a szemem alól. Szeretem, hogy nem folyékony, és ha valaki egy nem abszolút nem zsíros-olajos korrektort keres, akkor ezt próbálja ki mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

vvcs

2012. november 30.

Nekem ez nem nagyon használt.A fedése sem jó,és elég kemény. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

Nekem ez nem nagyon használt.A fedése sem jó,és elég kemény. Nem venném újra.

somodiedo

2012. november 24.

Miután megvettem ezt a korrektort csak utána olvastam az itteni véleményeket. Megijedtem, hogy kidobtam a pénzt valamire, amit nem fogok majd elhasználni. Szerencsére tévedtem. Általában csak a szemem alá használom, mert lila karikás állandóan, ha pihentebb vagyok akkor is. Ujjheggyel szoktam eldolgozni, tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez, takarja amit kell és pár óra múlva sem gyűlik össze a karikákban. Az ára pláne baráti volt, akciósan vettem 399,-Ft-ért, azt hiszem.

Nagyon szeretem, még mindig. Nekem nagyon ritkán jön ki pattanás az arcomon, de a napokban előbújt, reggel lekentem a korrektorral, 2 nap alatt a pattanásnak nyoma sem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Ann

2012. november 21.

Nekem bejött. Az árát bőőőven megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Nekem bejött. Az árát bőőőven megéri.

Csibecsont

2012. november 16.

Ezt használom olyan 6-7 éve már, talán még több is van. Semmi gondom vele, fed ahol kell, nekem a szem alatti karikákat is szépen helyrehozza. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

wanda

2012. november 3.

Nem rossz, de nem is ez a legjobb korrektor... Nem túl tartós és a fedése sem tökéletes.

UPDATE: Kipróbáltam a Maybelline Affinitone korrektorát és mindenkinek csak ajánlani tudom, aki egy igazán jó fedésű, mégis természetes hatású korrektort keres. Rengeteg korrektort próbáltam és nekem végre szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate