Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Julcsika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Csibecsont

2012. november 16.

Ezt használom olyan 6-7 éve már, talán még több is van. Semmi gondom vele, fed ahol kell, nekem a szem alatti karikákat is szépen helyrehozza. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

wanda

2012. november 3.

Nem rossz, de nem is ez a legjobb korrektor... Nem túl tartós és a fedése sem tökéletes.

UPDATE: Kipróbáltam a Maybelline Affinitone korrektorát és mindenkinek csak ajánlani tudom, aki egy igazán jó fedésű, mégis természetes hatású korrektort keres. Rengeteg korrektort próbáltam és nekem végre szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

djsmithpopo

2012. október 13.

Áááááá, utálom ezt a terméket. Kevés kozmetikum érdemli nálam ki ezt, de ő megtette. Katasztrófa. Semmit se fed el a karikáimból, rossz a felvitele, szörnyű! :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 13.

kigyogirl

2012. október 11.

Nekem nem igazán jött be,nem fedi el a bőrhibáimat pedig nem olyan hatalmasak és nehéz szépen eloszlatni a bőrömön. Viszont arra jó ha kijön egy nagy pattanás és nem tudom még kinyomni akkor ezzel le tudom szárítani valamennyire és picit el is fedi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Nickykee

2012. október 8.

Én nem szeretem, nagyon szárítja a bőröm, szerintem nagyon gyenge minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Én nem szeretem, nagyon szárítja a bőröm, szerintem nagyon gyenge minőség.

Katherine

2012. szeptember 29.

Már hosszú ideje használom a 002 - Medium típust. Nekem nagyon bevált. Leginkább a szemem alá szoktam felvinni, teljesen jól lehet vele dolgozni és elfedi azt, amit szeretnénk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Gabriella92

2012. szeptember 14.

Nekem bejött, szerintem a használata sem nehéz, és szépen fed, pedig elég problémás a bőröm. A szem alatti karikákról nem tudok nyilatkozni, de arra amúgy is érdemesebb folyékony korrektort használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

pantallo

2012. szeptember 13.

A 001-s light korrektort használom , igaz ritkán van rá szükségem. 1-2 apró pöttyre érintem, majd "eligazítom". vékony réteg leheletnyi púder és kész. Nekem amire kell, tökéletes.(néha egy régi műtéti heget is ezzel tüntetek el) Fedése nem maximális, de 749.-ért szerintem többet nem várhatok. Számomra jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Ani94

2012. augusztus 26.

Nem szeretem, mert nagyon kemény szinte lehetetlen szépen eldolgozni..A színe elmegy nekem a legvilágosabb is elüt de nem vészes. Nem használtam el, mert az essence-es korrektorom jobb sokkal krémesebb, könnyebben eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

djsmithpopo

2012. augusztus 7.

Nagyon nem szeretem ezt a korrektort! A szemem alá lehetetlen felvinni (nagyon fáj, túl kemény, ecsettel se sikerül) ha pedig ritka szerencsém van és mégis, semmit se ér, csak egyenetlenül betömíti a pórusaim és még jobban kiemeli a problémámat. A pattanásaimra szoktam rákenni, de szerintem jobban árt, mint segít rajtuk, s mondanom se kell, azokat se tünteti el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate