Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Julcsika, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Anna28

2012. július 27.

Nem egy csúcsminőségű korrektor, de az ára arányban van a termék minőségével! Én a száj alapozására is ezt használom rúzs/szájfény felvitele előtt. Az apróbb bőrhibákat elfedi alapozó előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

esztickeh

2012. május 31.

nehéz szépen eldolgozni, egyáltalán nem tartós és semmit sem fed.. nagy csalódás volt:( de 2tes mert van rosszabb is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Heli

2012. május 30.

Osztom Wanda véleményét. Nekem a Garnier golyós korrektora jobban bejön, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

rebus

2012. március 23.

én is ezt használom, nem rossz de nem mondanám hogy tökéletesen fed sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

én is ezt használom, nem rossz de nem mondanám hogy tökéletesen fed sajnos :/

bokros

2012. március 21.

Nekem sem vált be nagyon. Elhasználom, aztán szerintem keresek egy másikat... Tényleg nem fedi el a bőrhibákat és nem lehet szépen eldolgozni a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

Julcsika

2012. március 10.

A szem környékére nem vált be, ezért 2-es a skálán, ritkán ha van pattanásom felkenek egy picit, erre még elmegy, nekem nagyon gyenge. Felkenés után beszívódik és a bőrhiba ugyanúgy látszik, ezért nem mondhatnám ,hogy fed. Az én bőröm nagyon száraz ,lehet,hogy ezért nem vált be, zsíros bőrűeknek szerintem megfelelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate