Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Lipstickqueen

2015. június 19.

Nagyon szeretem ezt a tust. Reggel felkenem és estére ugyanúgy megmarad még tesi órákat is bírja :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 19.

Takaro

2015. június 15.

Ketsegtelenul bena vagyok mindenfele tushoz, de ezt kifejezetten nehez hasznalni. Tul hosszu az ecset, nehez iranyitani, egyszer sem sikerult ertekelhetot produkalni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Veronikat790

2015. április 25.

Nem bántam meg ár érték arányban szerintem verhetetlen de csodákra nyilván nem képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

kvitta.girl

2015. március 16.

Háát, nem vált be.. Nem ehhez vagyok szokva,mármint minőségileg pedig nem 10 ezres tusokat használtam eddig inkább csak bourjois,rimmel,astor de gondoltam adok neki esélyt de pénzkidobás volt mivel kereshetek másikat ezt meg úgy is kidobom. Kezdjük a 'hűha' szóval mikor kihúztam a tégelyből ezt a böszmeséget,hogy ez mekkora:O Minek? Összekeni csak a pilláimat. Aztán folytassuk az állagával ami vagy túl sok és soha nem szárad meg így a szemhéjfesték is elkenődik és ebből lesz a katasztrófa,időpocsékolós smink, ha meg nagyon lehúzom akkor megszárad de a végén már nem is fog mire meghúznám a cicafarkat. Tartósnak tartós,és nem okozott irritációt de gagyi sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Anthaval

2015. március 15.

En nagyon szeretem, evek ota ujraveszem. Nagyon szep vonalat lehet vele huzni, tartos, egy egesz napot siman kibir. Arkategoriajaban mindenkeppen o a legjobb, sot, nagy tus-rajongokent azt tudom mondani, hogy a par ezer forinttal dragabb tarsait is siman veri. Kezdoknek is tokeletes valasztas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Nicolett022

2015. március 13.

Tartóssága rendben, de a színe elég gyenge, többször meg kell húzni a vonalat, és ilyenkor van, hogy letörli az előzőt. Ha megszáradt, kicsit repedezik. Az ecsetjével sem vagyok nagyon kibékülve, ezzel tanultam meg én is tusvonalazni, de az első rendes tusom ennél sokkal jobb volt, pedig hasonló árkategória az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 13.

Judit1313

2015. február 21.

tartós,de mégis könnyen le lehet mosni, bár én nem tudtam vele olyan igazán vékony vonalat készíteni,pedig van már rutinom. Bárki akinek esetleg van valamilyen trükkje,tanácsa,szívesen várom üzenetben! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 21.

Krisztus

2015. február 8.

Évek óta újraveszem, számomra ő a legjobb :) Már lassan nyolc éve hogy szemhéjtust hordok, (napi sminkhez csak vékonyan, alkalmihoz már bátrabban ) és rengeteg más márkát kipróbáltam már. Ezzel az ecsettel precízen lehet dolgozni: pont olyan vastagságú / ívű vonalat tudok húzni amilyenre az adott sminkhez szükségem van. Bátran ajánlom, de talán egy kis gyakorolgatás nem árt az elején :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

taurus82

2015. február 6.

A dark chocolate szint vettem meg, hát...használgatom, de nem vagyok kifejezetten elégedett. Az "ecset" vagy nem is tudom, mi, egyszerűen szörnyű. Először azt hittem, hogy összeálltak benne a szálak, azért olyan hegyes, aztán egyszer le is töröltem, ez nem is ecset, hanem valami kis szivacs-fullánk. Gondolom aki tervezte, azt hitte, ezzel olyan hűdeszuper preciz vonalat lehet majd húzni, hogy csak na, de sajnos nem. Egy normális vonalat nem lehet vele egy lendülettel húzni, nem beszélve arról, hogy hosszú értékes kávé-perceket pazarolok el reggelente arra, hogy a két tusvonalam legalább nagyjából azonos vastagságú legyen.
Tartósságra jó, a szine is tetszik, de pocsék az ecset, és hamar sűrűsödik. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

LunaMoon

2015. január 31.

Olcsóbb mint sok más tus viszont számolni kell azzal is hogy a festék tartálya elég kis picike. Maga az ecset nem rossz, bár nagyon bosszantó hogy a vége soha nem vesz fel festéket (vagy csak nagyon keveset) így nehezebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 31.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.