Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

LunaMoon

2015. január 31.

Olcsóbb mint sok más tus viszont számolni kell azzal is hogy a festék tartálya elég kis picike. Maga az ecset nem rossz, bár nagyon bosszantó hogy a vége soha nem vesz fel festéket (vagy csak nagyon keveset) így nehezebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 31.

manitia

2015. január 30.

Óóó az első szemhéjtusom. Hiába tölt el nosztalgiával ha ránézek, nem éppen a legjobb. Az ecsetével nehéz dolgozni, és ha elsőre nem jó a vonal, ha újra rámegyek letörli néha az első vonalat. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

r.edina21

2015. január 30.

Nem a legjobb, de a hétköznapokra teljesen megfelel, aki éppen most tanulgatja a tusvonalazást, annak tudnám ajánlani.
Ami zavaró benne, hogy a színe nem túlságosan intenzív 2-3 szór átkel rajta mennem hogy elérjem azideális színt, viszont ennek az a hátránya, hogy ha túl sok festéket visz fel rá az ember, akkor reped. De egyébként, nem kenődik, és 1 teljes napot kibír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Natalka

2015. január 30.

Nagyon szeretem ezt a tust! Anyukámnak volt ilyen, mindig újravette, ezzel tanultam meg tusvonalazni :) Kifejezetten előny számomra a hosszú, hajlékony ecsete,én ezzel szépet tudok húzni egy lendülettel! Tartós is, szép is, bár nem mindenfajta tusvonalhoz jó (olyan nagyon egyenes, hosszút én nem tudok vele, ahhoz rendes ferde tusecset kell), de egyébként szeretem, remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

lexibagoly2001

2015. január 30.

Első tusom, kísérletezni/gyakorolni vettem. A színe nagyon szép fekete, viszont száradás után hajlamos picit "megrepedezni". Szinte láthatatlan, de azért mégiscsak ott vannak a csíkok :) A festék picit csíp száradás közben, de az a 3-4 perc kibírható. Az ecsete elég precíz, a hegyével viszont nehéz dolgozni, illetve szúr.
Viszont! Rendkívűl tartós. Simán kibír egy egész napot, még sportolással is.
4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

Viszont! Rendkívűl tartós. Simán kibír egy egész napot, még sportolással is.
4 csillagot érdemel.

fehérfoltos kiscica

2015. január 25.

Kis kísérletezgetés után már egész könnyen lehet vele egyenes vonalat húzni, bár szerintem is lehetne egy kicsit keményebb az ecset. A színe elég halvány és a tartóssága sem olyan jó. Miután felkenem, nem tudom kinyitni a szemem, mert felkenődik a szemhéjamra is, míg meg nem szárad, de szerintem itt nálam van valami gond. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

vrozi

2015. január 11.

Olcsó ok, extra fekete ok.
De! Elég rétegesen fest, szóval nagyon kell vele ügyeskedni, hacsak valaki nem tudja egy mozdulatból meghúzni az ívet. Nem elég híg, szóval emiatt is elég vacakolós. Az ecset számomra viszonylag jó, bár az ennél is merevebbeket szeretem. Mindegy, rohagálós-tűzoltós darabnak jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Olcsó ok, extra fekete ok.

Shayono

2015. január 8.

vacak...délutáni foglalkozásra elhasználtam üvegfestéshez annyira vacak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 8.

vacak...délutáni foglalkozásra elhasználtam üvegfestéshez annyira vacak

d.nikcsi

2015. január 8.

Sajnos csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Régen évekig használtam, gyönyörűen tudtam vele dolgozni, és egyáltalán nem folyt, nem kenődött. Aztán nemrég újra vettem, sajnos. Nehezen tudtam vele dolgozni, aztán1-2 óra múlva elkezdett leperegni, összefolyni. De a pláne ezután jött.. Vízállót vettem, és sajnos SEMMIVEL nem bírtam lemosni :( Szó szerint le kellett dörzsölnöm a szememről, semmilyen vízálló szemfesték lemosóval nem jött le..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

szandiinagy

2014. december 22.

Régebben az egyik kedvenc tusom volt, de azt hiszem itt az ideje a váltásnak. Sajnos egyre romlik a minősége. Az ecsete alapból borzalmas, pár évvel ezelőtt vásárolt kisebb tubusos, sima ecsetes ugyan ilyen márkájú tusból teszem átmindig az újonnan vásároltba azt az ecsetet, annyira pocsék az újakba.
Alapjáraton valóban könnyű vele dolgozni, verhetetlen fekete a színe, de az utóbbi időben nekiállt leperegni részenként. Nem az egész jön le, csak helyenként, amitől szinte bohócként festek. Nem fordult elő sokszor, de az a néhány alkalom is bőven elég volt.
Általában az a kicsi tubus elég volt fél évre, január körül kellett vennem, és valamikor nyár közepén mindig. A Rimmelnek láttam ugyan ilyen termékét, emlékezetem szerint, abban még az ecset is normális. Valószínűleg ha elfogy, arra fog esni a választásom, bízva a jobb minőségben.
Fáj a szívem ezért a tusért, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

Fáj a szívem ezért a tusért, nagyon szerettem.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.