Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Bebek

2014. december 6.

Szép vonalat lehet vele húzni, mármint egyenleteset. De a színe nem az. Foltos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

Szép vonalat lehet vele húzni, mármint egyenleteset. De a színe nem az. Foltos.

nicolleee28

2014. november 30.

Régebben már megvásároltam ezt a szemhéjtust és imádtam. Nagyon szépen precíz vonalakat tudtam vele húzni.
VISZONT eltelt pár év és újra vettem. Sajnos csalódtam. A vásárlását nem bántam meg hisz ezer forintot sem kellett fizetnem érte, de amilyen mértékben csípi a szemhéjamat. Valószínűleg az évek során allergiás lettem valamelyik hozzávalójára. Nagyon sajnálom, mert szerettem és sokáig használtam még anno :( Ezért adok neki 3 csillagot neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 30.

bonbon5

2014. november 5.

Jó kis tus. Kedvencem az ecsete mivel nagyon precíz és vékony vonalat lehet vele húzni. Tartós, olcsó, extra fekete. Mi kell még? *5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

kkata

2014. szeptember 29.

Szerettem ezt a tust, mert szép, sötét fekete színe volt, viszont az ecsete nagyon vékony volt számomra, ha kicsit vastagabb vonalra vágytam, akkor az elég hosszú idő volt, mire felépítgettem. A tartóssága jó, és az is tetszett benne, hogy ha netán víz érte, akkor nem folyt le az egész, hanem inkább lepergett "láthatatlanul."

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

dori778

2014. szeptember 14.

A vízálló fajtáját vettem meg, egyszerűen borzalom. Nehezen kezelhető az ecset és nap végére úgy néz ki, mintha egész nap dörzsöltem volna a szemem. Szinte az egész lekopik, nem is kell sminklemosót használnom, senkinek nem ajánlom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

animania

2014. augusztus 29.

Előrebocsátom teljesen kezdő vagyok tusok terén. Gondoltam beruházok egy olcsóbbra, hogy ha kiderül, nem megy ez nekem, ne sajnáljam a kidobott pénzt. Már elsőre sikerült nagyon szép vonalat húznom, persze gyakorolnom kell még. Az ecset vékony, könnyen kezelhető, a színe szép fekete és tartós. Kezdőknek meleg szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

jadegirl

2014. augusztus 26.

A legjobb olcsó szemhéjtus amit eddig használtam. Szép fekete a festék és az ecset kifejezetten tetszik mert vékony vonalat is könnyen lehet vele húzni. Fél napot a suliban kibír,de egy bulit már kevésbé ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

korcsoglili

2014. augusztus 19.

Olcsó és gyönyörűen lehet vele dolgozni! Szép fekete színe van! A tartóssága lehetne jobb is, de szerintem így is bőven elégedett lehetek, mert nem egy világmárka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Szandyy

2014. augusztus 18.

Szép fekete színe van, tartós és nagyon könnyű vele dolgozni! Az ára is rendben van. Nekem egy teljes napot kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Paránytrilla

2014. július 29.

Ajándékba kaptam, de megvenni is érdemes lett volna. Szerintem teljesen jól működik. Ha majd tapasztaltabb leszek a tusok terén, lehet, hogy revideálni fogom, de egyelőre elégedett vagyok. Kényelmes az ecsetje, nagyon könnyű vele dolgozni még kezdőknek is. Nagyon fekete és viszonylag tartós. Na, a tartósságot lehet, hogy később update-lem, ha próbáltam többet és össze tudom hasonlítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.