Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

vwrita

2013. február 12.

1 hete vettem és nagyon beleszerettem. Olcsó és jó :) Szép sötét a színe és könnyű vele dolgozni. 5 pont :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

csillamlany

2013. január 26.

Először kicsit megijedtem az ecsetétől,de aztán megszoktam,és mostanra nagyon megszerettem ezt a tust.Nem mászkál el, a helyén marad reggeltől estig.Abszolút betartja amit ígér.5ös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 26.

Mossyka

2013. január 25.

Én eléggé ügyetlen vagyok ha tussal kell dolgoznom de ezzel érdekes módon még én is szép tusvonalat tudok húzni. Nagyon szép fekete, nem kopik, nem mászkál. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

monacska26

2013. január 25.

Már 600ezer éve ezt használom és nagyon szeretem. Estére már picit oldalt meg a szemzug környékén lekopik, de amúgy nagyon jól bírja a strapát reggeltől-estig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

shimmery

2013. január 8.

Az eddigi legjobb tusom..Gyönyörű fekete, a helyén marad reggeltől estig..bár a sírást egyáltalán nem bírja, de nem is vízálló..Az ecsete először furcsa volt de hamar megszoktam, sőt szerintem elég könnyű vele szép vonalat húzni.Biztosan újra veszem...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

nita86

2013. január 7.

Egyik legjobb szemhéjtus, amit eddig használtam. Tartós, könnyű bánni az ecsettel! Legközelebb is biztos megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

blackwidow

2012. december 25.

A kék kupakos tust jobban szerettem, és kicsit meg is ijedtem először ennek az ecsetétől, de hamar hozzászoktam, és most már nincs vele bajom.
Fogalmam sincs, hányadszorra veszem újra, de az biztos, hogy nem válok meg a Miss Sportys tusoktól. Nekem kenterbe verik az Astoros mindenki által istenített tust, pedig ha sminkről van szó, akkor nem vagyok az a spórolós fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

d-i_n-a

2012. november 4.

Nagyon jó ez a szemhéjtus...az ecsettel nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni...nem is mászik el a helyéről..illetve nagyon szép extra fekete színe van...szóval tényleg nagyon jó..egyedüli problémája hogy kezd ilyen kis ragacsos lenni..csomósodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

cinnamon

2012. október 26.

Eloszor furcsa volt ez a hosszu ecset, de konnyu megszokni. 13-15 oraig minden gond nelkul fentmarad, este 10 korul ugyanolyan pigmentalt, eles a szemkonturom mint reggel hetkor. Konnyu lemosni, nem irritalja a szemem es olcso. Evek ota csak ezt hasznalom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

nkikina

2012. szeptember 23.

Már 3.szorra veszem újra, nagyon szeretem, strababíró, nagoyn szeretem bár most változott az ecsete, ami nekem kicsit fura, de kicseréltem egy régiére.(: Persze nem mintha baj lenne az újjal, de azért mégis na.:D Kedvenc tusom, ráadásúl olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.