Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

musume

2012. augusztus 28.

Amíg nem próbáltam ki az Essence tubusos szemhéjtusát, addig ő volt a kedvenc. Többször is újra vettem, szerettem, szépen tudtam vele sminkelni, de amióta rájöttem, hogy a másikkal még szebben tudok, azóta ebből nem vettem újat, és gyanítom már nem is fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Nicu

2012. augusztus 21.

Tartós, melegben sem maszatolódik, vízzel könnyen lejön. Semmi alap nem volt a szememen, úgy bírta a nagy meleget is. Jó kis tus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

kazlas

2012. augusztus 21.

Múlt héten vettem, és azt hiszem, szeretem. Igazából szerintem könnyen eldörzsölődik, ez hiba ugyan. Az ecset nem rossz, nekem ugyan furcsa volt, hogy hosszú, de nagyon jól lehet vele akár vékony vonalat is húzni, cicaszemeket sminkelni. Matt, ez nekem hatalmas előny(mindig kifogtam a fénylőket). Ha víz éri, azonnal lejön(nekem legalábbis), de egyébként tartósnak mondanám. Jó erős fekete színe van, ez is tetszik nagyon. Az árát megéri szerintem, szóval maradok ennél, úgy érzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Sopetil

2012. augusztus 18.

Életem első szemhéjtusa, sosem használtam ilyesmit, szóval viszonyítási alapom nemigen van.:) Valami olyasmit kerestem ami tartós, és könnyen kezelhető (mivelhogy életemben nem húztam még vonalat tussal), először azt sem tudtam hogyan is kéne húzzam..:D
A 001 Extra Black árnyalatot vásároltam meg, 800 forintba került, 3,5 ml-s.
Intenzív, valóban extra fekete színe van, elég gyorsan szárad és nagyon tartós! Délelőtt kentem fel és meg sem mozdult estig, egyáltalán nem kopott, nem halványodott! Picit nehéz eltávolítani, de megfelelő sminklemosóval nem vészes!
Ahhoz képest hogy még sosem használtam ilyesmit elég szépre sikeredett az első vonalam, de van még mit tökéletesíteni rajta! :)
Az ecset nem túl vékony, de nekem megfelel, mert nem hajszálvékony vonalra vágyom.
Precízen lehet vele dolgozni, elég könnyű használni!

Igazából ennyi pénzért nem sokat vártam tőle, sokkal rosszabbra számítottam, úgyhogy hatalmas pozitív csalódást okozott nekem ez a tus! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

A 001 Extra Black árnyalatot vásároltam meg, 800 forintba került, 3,5 ml-s.
Precízen lehet vele dolgozni, elég könnyű használni!

hannus.senator

2012. augusztus 6.

Az első ilyen szemhéjtusomra bő másfél éve ruháztam be először. Azóta rendszeresen, szinte minden nap használom, és csak mostanság kezdett csöppett csomósodni! :)) Így, és mivel most volt akciós, beszereztem a következőt! Azonban ez az új már nem olyan, mint a másik...
Először is: az ecsete vastagabb. Én vékony vonalakat szeretek húzni, és a másiknak pont jó, vékony ecsete van. Mikor megláttam, hogy ez az ecset vastagabb, mint a másik, azt hitem, hogy sikerült valami hibás darabot kifognom, de úgy látom, hogy másnak is vastag az ecsete, tehát megváltoztatták az ecsetét... Szerintem kár volt!!! Jó, végül is ez a legkevesebb, mert majd a régi ecsettel fogom használni.
A másik: ennek az újnak már nem olyan szép, intenzív fekete színe van, mint a másiknak! (Pedig ugyanazt a 001 Extra Black árnyalatot vettem meg...) Persze így sem rossz, sőt! Még így is messze jobb sok társánál! :)
Az árával is elégedett vagyok. Anno pont emiatt esett rá a választásom. Egy márkás, de jó árú tust kerestem. Akkoriban új volt (a régin még rajta is van az ÚJ! címke! :) )
A tartósságával nagyon elégedett vagyok!!!! Kora reggeltől késő estig kibírja maszatolódás nélkül, és végig ugyanolyan színe marad (nem halványodik a feketesége a nap folyamán, mint ahogy más tusuknál tapasztaltam)!!!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

fancsa

2012. augusztus 5.

Nekem is ő volt az első szemhéjtusom és nagyon jó vele dolgozni. Én nem sűrűn húzogatok penge vékony vonalakat, úgyhogy az ecsettel semmi problémám nem akadt. Az egyetlen negatívum, amit észleltem, hogy mikor igazítottam a vonalat néha az ecset csíkot húzott a már megcsinált vonalba. Magyarán felszedte az ecset, amit már odakentem, de könnyen lehetett korrigálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Gift Box

2012. július 11.

Ez volt az első szemhéjtusom, még mindig megvan, mert nem nagyon használtam..
Szerintem nagyon vastag az ecsete, nem lehet vele szépen dolgozni.. Viszont amikor néha sikerült vállalhatóan felkennem, akkor egész tartós volt, de ettől függetlenül nem szerettem meg, van ennél milliószor jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Ez volt az első szemhéjtusom, még mindig megvan, mert nem nagyon használtam..

agirika

2012. június 11.

pár hónapja használom az extra black (?? azt hiszem ez a neve) változatát. nagyon szeretem,tartós,ára kb. 800-1000 ft körüli.
egyetlen negatív élményem volt a tussal kapcsolatban,mégpedig hogy pár hete észrevettem,hogy a tus vége meghajlott...nem értem hogy,vagy miért,de fura minden esetre:D na de ez a lényeneg nem változtat,ugyanúgy tudom használni,mint eddig:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.