Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Kinga20

2018. február 12.

Nagyon sokáig csak ezt használtam. Még néha újraveszem, mert nagyon könnyen lehet vele dolgozni és nagyon szép intenzív fekete a színe van, amit mindig is kerestem. Talán kicsit a tartósságával van baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

SzL

2017. december 28.

Nagyon szeretem. Szép fekete, nekem nagyon tartós is. 1 hosszú igazán bulis estét is kibír. Én szeretem az ecsetét, szép vékony vonalat is tudok húzni vele. És nagyon könnyű szép nagyon vékony cicafarkat húzni. Könnyen és hamar megszárad. Nekem nem volt olyan gondom, hogy csípné a szemem esetleg.Ár/érték arányban szerintem az is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Beautyfan

2017. november 11.

Szerintem borzalmas... A színe szép fekete de ha húzok egy vonalat és megakarom vastagítani leszedi az előzőt. Ráadásul a vége böki és szúrja a szememet, a festék meg csípi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

laurabeni22

2017. november 10.

Az ára olcsó az ecsettel könnyű dolgozni, tartósnak is mondanám. Ennyi pénzért hozza a minőséget így tökéletes választás. Mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

porc3lain

2017. november 6.

Évek óta használom, bevallom, először nem igazán szerettem de rájöttem, hogy a tapasztalatlanságom volt az oka annak, hogy nem tudok vele szép cicavonalat rajzolni. Több tust is kipróbáltam már emellett, de úgy tűnik, egyelőre nem járom el a járt utat, mivel ez a termék nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Judy1

2017. október 29.

Barna tust használok, meglepő módon sajnos nem nagy a választék, így ezt veszem. A színe tökéletes, az ecsete számomra kényelmes, viszont csíkokat hagy. Van olyan, hogy egy vonalat ezétr többször is meg kell rajzolnom. Emiatt 4 csillag, amúgy elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Nikkii0326

2017. szeptember 21.

Mindenkepp barna tust szerettem volna es csak ezt talaltam hirtelen. Hat az olcso ara tukrozi a termeket :/ maga az ecset eleg furcsa, meg lehet szokni de nem kenyelmes. Maga a szin meg egyaltalan nem fed. Csikos marad a vegeredmeny akarhanyszor athuzom a tusvonalat. Viszont rendkivul tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

sprefectesse

2017. szeptember 13.

Kár, hogy hirtelen csak ezt találtam barna színben, mert egyrészt megőrülök a filces ecsettől, ami benne van, másrészt meg - bár nem érzékeny a szemem - könnyezek tőle, de nem kicsit. Most még nem kuka, de szerintem egy-két hét múlva bevallom magamnak, hogy hibáztam, és repül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

carpenter13

2017. augusztus 11.

Érzékeny szeműek ne vegyék. Az én szemem csípte, tiszta piros lett tőle és folytak a könnyeim. Számomra értékelhetetlen. Azért kap csak két csillagot , mert lepasszoltam a tesómnak, ő szereti. Egyetlen baja vele, hogy nem minden tubusban ugyanolyan az ecset. Vannak, amelyikben szuper hegyes, de a legtöbben az ecset vége bumszli és vastag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Huha emlékszem rá még mai napig :D a legeslegelső szemhéjtusom volt. Nem is tudom már mire kaptam. Ezzel próbálkoztam sokat, gyakoroltam. Akkor nagyon szerettem, tartós is volt és nekem sikerült szép tusvonalat húznom :) Viszont lecseréltem már a catrice-s vízállósra, sokkal tartósabb és könnyebben tudok vele szép tus vonalat húzni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.