Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Huha emlékszem rá még mai napig :D a legeslegelső szemhéjtusom volt. Nem is tudom már mire kaptam. Ezzel próbálkoztam sokat, gyakoroltam. Akkor nagyon szerettem, tartós is volt és nekem sikerült szép tusvonalat húznom :) Viszont lecseréltem már a catrice-s vízállósra, sokkal tartósabb és könnyebben tudok vele szép tus vonalat húzni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Anna_6

2017. augusztus 4.

Utoljára gimiben használtam (próbáltam használni) szemhéjtust, hát elég nagy hiba volt, de gondoltam újra megpróbálom, és nem kellett csalódnom. Nekem tetszik az ecset is, a tussal sincs gond, szépen a helyén marad nap végéig, a gondom annyi vele hogy lassan szárad. De ennyi pénzért nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Audrey91

2017. június 14.

A 001-es feketét használom minden napra, kb. már 3 éve. Egész nap tart, nem kenődik, nem lettem allergiás rá. Az ecsetét meg kell szokni, kicsit másképpen kell dönteni, hogy szép és pontos tusvonalat húzhassunk vele, de ez számomra nem probléma. Vízállónak csak mérsékelten mondanám, egy erősebb dörzsöléstől szárazon is le tud jönni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Bleach

2017. június 10.

Legelső szemhéjtusom volt, még akkoriban vettem először, amikor még azt sem tudtam mi fán terem az ilyen, de mindig visszatérek hozzá. Ennyi pénzért szuper tartós, igaz az ecsettel kicsit nehézkes dolgozni, de meg lehet szokni, főleg annyi idő alatt, amilyen régóta én használom. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

zseniko

2017. április 2.

Ár-érték arányban jó, de nekem nagyon kipirosodott tőle a szemem, pedig semmi mástól még nem kaptam ilyen reakciót :( továbbá ellég hamar lekopik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Lilly92

2017. március 29.

Az ecsetéért nem vagyok oda, nem könnyű megrajzolni vele a tusvonalat. Viszont rajtam szuper tartós, egész nap fent marad, és szép fekete is. Ha az ember ráérez a használatára, akkor egészen jó kis tus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

repis

2017. március 27.

A 002 dark chocolate árnyalat van meg, ami barnának barna, viszont nem vagyok vele megelégedve
Tartósságát tekintve nincs bajom vele. Nagyjából két réteget kell felvinnem vele, úgy hogy akkor kenem fel a másodikat, mikor az első megszáradt. Hogy miért? Vagy a termék túl híg, vagy nem tudom, de tragikus a fedése, ilyet szemhéjtusnál nem láttam.
Lehet, hogy olcsó, viszont dupla annyit kell használnom belőle, mint bármelyik másik tusomból. :(
Ó, és ha véletlenül a szaruhártyámra kerülne a cuccból, egyből csípni kezdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Ó, és ha véletlenül a szaruhártyámra kerülne a cuccból, egyből csípni kezdi.

Alexandra9

2017. március 14.

Néhány napja találtam meg ezt a szemhéjtust a dolgaim között és egyszerűen nem értem, hogy eddig miért nem használtam. Nekem nagyon tetszik az ecsete, talán picit hosszú, de kis gyakorlással szerintem könnyű a használata. A színe valóban fekete, viszont azért nem árt kétszer átmenni rajta a biztonság kedvéért. Rajtam simán kibír 12 órát egy normál napon. Nem kenődik, nem mászkál. Nagyon megszerettem és amióta megtaláltam azóta minden nap ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Kokuszreszelek

2017. március 7.

Legjobb amit eddig kiprobáltam. Nagyon sokáig elég, nem minden nap huzom ki a szemem vele de heti 2x biztos. Imádom hogy milyen vékony a feje, nagyon könnyű vele dolgozni is, nekem abszolut kedvencem.
Igaz néha berepedezik, de az azért is lehet hogy már rég használom ezt a darabot.
De én még igy is imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

De én még igy is imádom.

LiliMinda

2017. március 6.

Feketene fekete, de nem tartos, nagyon maszkal, valami jo szemhejpuderalapozoval meg szerintem oke is, de egy egesz napot ugyse birna ki, pedig a szemehejam nem olajos
A vizallo verziojert pedig oda-vissza vagyok, az maga a csoda

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

A vizallo verziojert pedig oda-vissza vagyok, az maga a csoda

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.