Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

njulia

2017. február 19.

Ennél jobb szemhéjtus nincs! Ez volt az első még gimis koromban és azóta is ez az egyetlen dolog a sminkkészletemben, amit mindig újraveszek. Az évek során próbálkoztam más márkák ugyanilyenjével, filcesekkel, mindennel. De mindig visszatértem ehhez. Gyorsan szárad, egész nap kitart, szerintem kezelni is könnyű és a színe is nagyon szép fekete. Remélem soha nem vonják ki a forgalomból! :)
Egy praktikát viszont megosztanék. Ha újat veszek, annak mindig még nagyon bumfordi a feje, nincs bejáratódva. Olyankor mindig azt csinálom, hogy egy darabig úgy használom, hogy azokra a részekre, ahova nagyon precíz vonalra van szükség (pl. a cicafarok) vagy korrigálásra, még a réginek a fejét használom (ami már nagyon jól formára van hajolva) az új tégelyébe belemártva. Aztán amikor az új is precízebbé válik, kidobom a régi tust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Berill23

2017. február 3.

Szerintem az ecset feje túl kemény,nem jon be ez a filc szerű vég ennyire vékonyítva. Csípte és kipirosodott tőle a szemhéjam.Színe jó volt,erős,de sajnos nem is túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

dorcica068

2017. január 26.

Én nem voltam tőle elájulva. Szép sötét színe van, de sokszor kell átkenni amikor reggel megcsinálom. Egy idő után azt vettem észre, hogy csomósodik és egyszerűen az ecsetfej... Lehet én vagyok a béna de sokszor majdnem kiszúrja a szemem meg nagyon csikizi ezáltal pislogok egyet és oda az egész addigi sminkem. A tartóssága viszont elég jó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

sajtiniki

2017. január 25.

Szép a színe, jó az ára, bár néha irritálja a szemhéjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Szép a színe, jó az ára, bár néha irritálja a szemhéjam.

mezike

2017. január 11.

Ez volt a legelső, amivel próbálkoztam, egyszer-egyszer vettem más fajtát, de feleselegesen, ez a legjobb! Tökéletesen lehet vele dolgozni, mindig elég festék van az ecseten, és szerintem hamar is szárad. Majdnem minden nap használok tust, és a nap elejétől a nap végéig szuperül fent marad, hozzá sem kell nyúlnom, viszont könnyen le lehet mosni. A könnyezést kicsit megsínyli, de ezért az árért szerintem nem is várhatunk tökéleteset, ami 2x-3x ennyibe kerül szerintem nincs ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

pcsillu

2017. január 10.

Nagyon sok tust használtam már, filceset, márkásabbat de valahogy mindig visszatértem ehhez. Szerintem tartós, imádom, hogy matt és nem csillog (csak a vízálló változat). Ha mondjuk kicsit könnyezek egyből lejön a farkinca az igaz, és az ecsethez is hozzá kell szokni, de utána olyan pontos vonalat lehet húzni, mint semmi mással. Rendszeresen kapom a dícséreteket a tusomról, nagyon szeretem, az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

Jelizz

2017. január 7.

nehéz ezzel a filces megoldással dolgozni ( de lehet h csak én vagyok béna) nem tetszik, nem tartós, drága .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Timi01

2016. december 22.

Ez az a tus, amit nem tudok használni mert szúrja az ecset a szemhéjamat, nagyon kellemetlen érzés. Maga a festék nem irritál, fent marad a vonal, igaz, hogy farkincát nem szoktam húzni. Azt hiszem, hogy ez a legrosszab tusom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

scene14

2016. december 2.

A 4 csillagot azért le kell húzzam...folyton pattog le,töredezik,potyog...nagyon nehéznek érzi a szemem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Iwett117

2016. november 7.

Jó az ára, az állaga is.
Nekem csak az ecset (vagy valami szivacs?) ami nem tetszik. Nehezen tudok vele szép vonalat húzni.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

Jó az ára, az állaga is.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.