Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Melittaa

2016. október 14.

Nagyot csalódtam eleinte tetszett aztán elkezdte csípni a szemhéjamat annyira irritálta hogy elkezdett folyni a könnyem is. Ezek után csak félre raktam hátha még jó lesz... Nem lett jobb kipróbáltam megint és ugyan az a reakció....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Saci89

2016. szeptember 28.

Szép, precíz tusvonalat lehet vele húzni, könnyű vele dolgozni, ami nyilván a vékony ecsetfejnek (ecset v szivacs?) is köszönhető. Kifejezetten díjazom, hogy a fekete felvitel után is tényleg igazi fekete marad, és nem lesz belőle sötétszürke. Próbáltam Essence, Rimmel és Catrice tusokat is, de mindegyiket lekörözi. Tartóssága kiváló, ha már fogyóban van, nehezebb vele dolgozni. Már jó ideje a kedvenc tusom, ami azért meglepő, mert egyáltalán nem szeretem a Miss Sporty termékeit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

berniponi

2016. szeptember 16.

Megéri az árát. Könnyű használni, tartós, praktikus, sokáig elég. Bár szerintem ettől a terméktől hullott nagyon a szempillám, de nem vonok le pontot, mert lehet hogy csak érzékeny vagyok az egyik összetevőre. Amúgy nagy szerelem.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

grace

2016. szeptember 5.

Nekem a vízálló változata van meg,imádom, kedvenc, egész nap fent marad, a színe is szép, szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

orik

2016. szeptember 4.

Szuper termék, sokadjára veszem már. Szerintem is megéri az árát. A színe és a fedése valóban majdnem egész nap ugyanolyan intenzív. Én nem tapasztaltam, hogy lassan száradna, és az ecset is kiváló, könnyű vele a szép és szabályos tusvonal meghúzása. Ár-minőség arányban nagyon oké :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

dorciiiii

2016. augusztus 14.

nagyon-nagyon jò termék, sokadszorra veszem újra. megéri az árát, intenzìv a szìne és kibìrja az egész napot. az egyetlen hibája, hogy viszonylag lassan szárad, de ez a pozitìvumaiért cserébe megbocsájthatò

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Marcsita

2016. július 15.

Kissé valóban csípi a szemhéjat, de nekem nem mindig. Elsőre megijedtem az ecsettől, túl hosszúnak láttam, aztán nem is ez volt a problémám vele hanem, hogy szúr! Egyébként lehet vele szépen dolgozni, és a tartóssága is egész jó. Szerintem az árához mérten, tudja amit kell, de sok benne a hiba!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 15.

kikiri22

2016. június 5.

imaaaaaadas van
negyedjére vettem meg, rohadt jo:))
nagyon vekony ecsetjevel gyerekjatek az egesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

imaaaaaadas van
negyedjére vettem meg, rohadt jo:))
nagyon vekony ecsetjevel gyerekjatek az egesz

palotaizs

2016. május 25.

Nem vagyok egy nagy folyékony tusos lány. Eddig a manhattan gél állagú tusát használtam és használom is a mai napig. Én azon tanultam meg tusvonalat húzni, de macerásnak tartottam, hogy mindig legyen nálam egy ecset is ha javítani szeretnék rajta napközben, ezért kerestem egy olcsó, de tartós folyékony tust, aminek hosszú vékony ecsete van. Megláttam ezt a Rossmannban és úgy voltam vele, hogy egye-fene, ha nem válik be, akkor sem buktam rajta sokat. Meglepően jól sikerült már az első próbálkozásom, hihetetlenül fekete (talán még feketébb, mint a manhattan gél tus), de sajnos nem túl tartós. Elmaszatolódik nap közben a farkincánál és nagyon csúnya tud lenni. Könnyű használni, de egy egész napot nem bír ki, ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Rozsaszinponilo

2016. május 25.

Két jó tulajdonságát tudom csak megemlíteni: fent marad, és vékony az ecset.
Sajnos ezek sem elegek nekem ahhoz, hogy 2 csillagocskát kapjon. :( Borzalmas vele sminkelni, az ecsete durva, "karcolja" a szemhéjamat, és a legidegesítőbb, hogy a frissen felvitt festékbe, a másik réteg "beleszánt". Muszáj megvárni az előző réteget, hogy megszáradjon, különben esélytelen az egyenletes festés.
Soha nem fogom újravenni. Ugyanilyen árban 10x jobbak is vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Két jó tulajdonságát tudom csak megemlíteni: fent marad, és vékony az ecset.
Soha nem fogom újravenni. Ugyanilyen árban 10x jobbak is vannak!

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.