Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

HeniM

2016. február 4.

Az olcsóbb, fekete tus, mit bármikor tudok pótolni, nem kemény, de nem is túl lágy ecsete van, könnyen lehet vele rajzolni. Szeretem. Bár tartósabb lenne, mert néha lekönnyezem.. akkor vége és rossz :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

HeniM

2016. február 4.

Az olcsóbb, fekete us, mit bármikor tudok pótolni, nem kemény, de nm is túl lágy ecsete van, könnyen lehet vele rajzolni. Szeretem. Br tartósabb lenne, mert néha lekönnyezem.. akkor vége és rossz :(

Fancsaaa04

2016. január 30.

Ketszer tettem vele próbát. Rettenetesen marta a szemem. Amugy nem rossz, de a rossz elmeny miatt csak ket csillag. Masnal lehet jobban mukodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

suigintou

2016. január 30.

Nagyon szeretem! Az ecsetéjért pedig plusz pont! Pont az ilyen vékonyakat szeretem. Könnyű vele dolgozni! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

sarkanyandi

2016. január 22.

Tökéletesen egyetértek LSTE-vel! Nekem is dilemma, mert a színe, tartóssága meg minden az oké, de mindig megbánom, amikor nekifogok vele tusvonalat húzni. A hegye amúgy nagyon szépen néz ki, azt hinné az ember, hogy gyerekjáték lesz, de ez nagyon megtévesztő lehet.. tapasztaltabbak biztosan könnyebben bánnak vele, kezdőknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

rebus

2016. január 17.

a sötétbarna árnyalatot birtoklom, nagyon szeretem. régóta kerestem ilyen színben, mert bár sötét, mégsem fekete :) még gyakorolnom kell a felvitelét (más tushoz vagyok szokva), de gyorsan szárad és tartós is, valamint az ára is baráti. nekem bejött, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

LSTE

2015. december 16.

Nem, nem, nem és nem. Gyűlölöm.
Szín: Csodás koromfekete.
Tartósság: 5-6 órát simán kibír.
Száradás: KB. 5 perc. Ez pont belefér a reggeli rohanásba.
Az eredményt szeretem. DE! A folyamat, ami alatt megcsinálom a tusvolnalat, az borzalom. Heti 2-3 alkalommal viselek tusvonalat, de szinte mindig folyékony tussal dolgozom. Namármost. Ennek a cuccnak olyan fura a kialakítása. Túl mozgékony. Kb. a háromnegyedéig semmi szűkítés nincs rajta, majd hirtelen tűhegyes lesz.
Az meg a halálom, amikor meghúzok egy vonalat és vastagítani kellene. Komolyan mondom, ez az izé leszedi az előtte meghúzott vonalamat.
Szóval a végeredmény tök jó, csak az a pillanat soha nem jön el, mire láthatom is ezt az erdményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

Nem, nem, nem és nem. Gyűlölöm.
Szín: Csodás koromfekete.
Tartósság: 5-6 órát simán kibír.
Száradás: KB. 5 perc. Ez pont belefér a reggeli rohanásba.

Csdana

2015. december 9.

Megmondom őszintén nem vártam sokat ettől a tustól, mert nem szeretem a márkát, csak gyorsan kellett valami olcsó cucc mert elhagytam a maybelline-s zselés tusomhoz járó ecsetet.. ehhez képest!! Nagyon szép tusvonalat tudok vele húzni és olyan tartós amit a maybellinemről sajnos nem mondhatok el.. csillagos ötös de inkább 6-os annyira megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

jbbogi

2015. november 26.

Nekem bevált... szép vonalat lehwt vele húzni, ami nálam egész jól kitart a nap végéig... szerintem nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

mangoo93

2015. november 24.

Régen vettem, ritkán nyúlok hozzá, ugyanis rettentően zavar, hogy az "ecsete" irányíthatatlan, sosem arra úgy fest, ahogy én szeretném. Főként ez akkor zavaró, ha az ember kevesebb, mint 5 perc alatt készítené el a sminkjét, és hoppsz...elkenődött, nem olyan, stb.
Viszont ha rászánom az időt, egész kellemeset tudok vele alkotni, különösen tetszik, hogy a fekete itt tényleg fekete :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.