Miss Sporty

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gift Box, az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

oki41

2015. szeptember 5.

Amire kell arra tökéletes!olcsó jó ennyi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Amire kell arra tökéletes!olcsó jó ennyi

Ashmatiii

2015. szeptember 2.

Én ezzel tanultam meg végre tisztességes tusvonalat húzni. :) Nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni, szép és tartós a végeredmény, ugyanakkor könnyen le lehet szedni. Olcsó is és pont "kézre áll" az ecset. Még sose kellett napközben utána javítgatnom, szóval kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

szandrabanana

2015. augusztus 28.

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó termék. Reggeltől estig fentmarad, nem pereg le. Kell hozzá egy kis gyakorlás, de utána nagyon szépen lehet használni. Már a harmadikat fogyasztom, szerintem legközelebb is újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

valleygirl11

2015. augusztus 18.

Én nagyon szeretem, pontosan és szépen lehet dolgozni vele, szép matt fekete, és sokáig tart.. :)) igaz, hogy a zselés szemhéjtust jobban szeretem, de aki ezt a fajtát szereti jobban annak csak ajánlani tudom ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

mara18

2015. augusztus 11.

A vízálló fajtáját vettem meg, egyszerűen borzalom. Egyszer próbálkoztam vele, irritációt okozott. Nem vált be.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

glitter20

2015. augusztus 8.

Ha elég időt szán rá az ember, akkor nagyon szépen lehet használni, Nem egy húzást igényel, de nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 8.

lucckozak

2015. augusztus 8.

életem első szemhéjtusa, 13 évesen kaptam karácsonyra, azóta kipróbáltam jó pár másikat de így pár év után újravásárolva is szeretem :) vékony az ecset és nem borzolódik vissza, a festék is sokáig eltart. amit nem szeretek, hogy egy rossz mozdulat, és nagyon megszúr az ecset hegye(lehet, hogy hihetetlennek hangzik:D) Az ára teljesen jó, de használtam már jobbat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Colette221

2015. augusztus 2.

A színe miatt vettem meg, már egy ideje keresek egy szintén barna tust a Maybelline gél helyett. Sose tudtam ezzel a fajta ecsettel bánni, ezért másikra viszem fel a festéket. Így persze macerásabb, de nem baj. A tartósságával meg vagyok elégedve, viszont a színe még mindig nem tökéletes számomra. Keresem a tökéletes barnát! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

sallybowles

2015. július 16.

Egyrészt szép, matt fekete, és nagyon tartós.
Másrészt mire ez a híg izé hajlandó megszáradni, addigra legalább tíz percet elvett a reggelemből, mert kb annyit kell a tükör előtt csukott szemmel álldogálni, különben mindent összeken. Nagyon frusztráló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Egyrészt szép, matt fekete, és nagyon tartós.

nius

2015. július 5.

Nem rossz ez a tus. A feje először furcsa volt, mert eddig mindig ecsetes tusaim voltak. Ha az ember megtanulja, hogyan kell használni, akkor gyönyörű vonalat lehet vele húzni.
A problémám vele, hogy nem szépen szárad, olyan szürkés beütése van a színének, ezért én kétszer megyek át vele. Így már szép matt fekete lesz. Egy kissé hajlamos maszatolódni is. Így hármaska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.